
Audi A3 Sportback - 1.6 TDI Ambition CLIMA/CRUISE/NAVI/PDC
Algemeen
| Prijs | € 7.950 |
| Bouwjaar | April 2016 |
| Kilometerstand | 188.713 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 29 juli 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | ZS-694-D |
| Datum deel 1 | 07-04-2016 (import) |
| Topsnelheid | 200 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,70 sec |
| Motorvermogen | 81 kW (110 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1235 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 660 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 26 |
| Introductiejaar | juni 2014 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Hoofdsteunen achter
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/55 R16
Acceleratie (0-100): 10,7 s
Topsnelheid: 200 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.820 kg
Afmetingen (LxBxH): 431 x 179 x 143 cm
Wielbasis: 264 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 99 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 3,8 l/100km (1 op 26,3)
Brandstofverbruik in de stad: 4,5 l/100km (1 op 22,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 3,4 l/100km (1 op 29,4)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 375 - € 390 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Audio-navigatie full map
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Navigatie-systeem full map
- Navigatie full map
- Radio-CD/MP3 speler
- Spraakbediening
- Stuurwiel multifunctioneel
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Elektronisch sperdifferentieel
- Koplampreiniging
- Metallic lak
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Automatisch Sper Differentieel
- Brake Assist System
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
- Start/stop systeem
Overig
- Achterbank neerklapbaar (ongelijke delen)
- Airbag hoofd achter
- Airbag hoofd voor
- Airbag knie bestuurder
- Airbag opzij voor
- Airbag passagier
- Audiobediening op het stuurwiel
- Bandenspanning controlesysteem
- Bluetooth
- Centrale deurvergrendeling afstandbediening
- Elektrisch bedienbare ramen achter
- Elektrisch bedienbare ramen voor
- Gordelspanners
- Handsfree
- Isofix
- Koplampen sproeier
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Lichtsensor
- Metallic lak
- Middenarmsteun achter
- Middenarmsteun voor
- Mistlampen achter
- Multifunctioneel stuurwiel
- Parkeersensoren achter
- Ruitenwisser achter
- Start/Stop systeem
- Verstelbare gordelhoogte
- Verwarmbare ruitensproeiers
- Wegrijassistent helling
= Bijzonderheden =
Leuke en prima rijdende Audi a3 Sportback 1.6 TDI 81kw/110PK diesel, Handgeschakeld 6 versnellingen, Bouwjaar 2016, Wit metallic, 188.713 km met volledige onderhoudshistorie. Voorzien van Airco climate control links en rechts gescheiden, Cruise control, Navigatie/radio/bluetoothsysteem, Parkeersensoren achter, 16 inch lichtmetalen velgen, Koplampensproeiers, Midden armsteun voor en achter, 4x elektrisch bedienbare ramen, Elektrisch verstelbare en verwarmbare buitenspiegels, Centrale deurvergrendeling op afstand, Lederen stuurwiel + stuurwielbediening enz. Nette en prima rijdende auto. De distributieriem is vervangen bij 178.000 km.
Harbers Auto's is een familiebedrijf met vele jaren ervaring van de in- en verkoop van voertuigen. Inruil van uw huidige auto is altijd bespreekbaar en tevens kopen wij ook graag uw huidige auto in. Wij zijn RDW Erkend en u krijgt direct uw geld en een vrijwaring. Onze voorraad is wisselend en voordat u komt graag even bellen om teleurstellingen te voorkomen. Ook zijn wij regelmatig onderweg om nieuwe voorraad in te kopen.
De koffie staat altijd klaar en u bent van harte welkom.
Hoeveel kost een Audi A3 Sportback verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.













![Audi A3 Sportback - 1.6 TDI Design Pro Line Plus [VIRTUAL]](https://cdn.autowereld.nl/I725891980/240x180/audi-a3-sportback-1-6-tdi-design-pro-line-plus-1-6-tdi-design-pro-line-plus.jpg)




































![Tesla Model 3 - Standard RWD Plus [ LFP-ACCU+AUTOPILOT+60 kWh+PREMIUM AUDIO ]](https://cdn.autowereld.nl/I762143565/240x180/tesla-model-3-standard-rwd-plus-lfp-accu-autopilot-60-kwh-premium-audio.jpg)




























