
Audi A3 Sportback - 2.0 TDI Ambition Advance LEER/NAVI/XENON/
Algemeen
| Prijs | € 4.999 |
| Bouwjaar | 2012 |
| Kilometerstand | 314.063 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 03 juli 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 18-XDH-2 |
| Datum deel 1 | 18-05-2012 |
| Topsnelheid | 207 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,60 sec |
| Motorvermogen | 103 kW (140 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1968 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1335 kg |
| Trekgewicht max | 1400 kg |
| Trekgewicht onger. | 710 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | januari 2012 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/55 R16
Acceleratie (0-100): 9,6 s
Topsnelheid: 207 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.920 kg
Afmetingen (LxBxH): 429 x 177 x 142 cm
Wielbasis: 258 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 115 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,4 l/100km (1 op 22,7)
Brandstofverbruik in de stad: 5,5 l/100km (1 op 18,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 3,8 l/100km (1 op 26,3)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 418 - € 437 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Audio-navigatie full map
- Autotelefoonvoorbereiding
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Sportstoelen voor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 5-spaaks 17"""
- Bi-xenon koplampen
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Elektronisch sperdifferentieel
- Halogeen mistlampen
- Koplampen adaptief
- Metallic lak
- Sportonderstel
- Zonnescherm achterruit
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Automatisch Sper Differentieel
- Bestuurders-informatie-systeem
- Elektronische remkrachtverdeling
- Parkeersensor achter
- Start/stop systeem
Overige
- S Line-pakket2 ("Lichtmetalen velgen 5-spaaks 17""", Aluminium interieur afwerking, Lederen stuurwiel, Sportonderstel)
Hoeveel kost een Audi A3 Sportback verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.










































![MINI Countryman - Cooper S E ALL4 Untamed [2e PINKSTERDAG OPEN] Pano - Harman Kardon - Camera - Active Cruis](https://cdn.autowereld.nl/I739682446/240x180/mini-countryman-cooper-s-e-all4-untamed-pano-harman-kardon-camera-active-cruise.jpg)




