
Audi A4 Avant - 1.8 TFSI S Edition CLIMA/CRUISE/NAVI/XENON/18INCH
Algemeen
| Prijs | € 7.950 |
| Bouwjaar | 2015 |
| Kilometerstand | 285.476 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 21 november 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | RJ-806-N |
| Datum deel 1 | 23-01-2015 (import) |
| Topsnelheid | 215 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,40 sec |
| Motorvermogen | 125 kW (170 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1798 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1505 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | januari 2015 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Bumpers in carrosseriekleur
- Spoiler
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 225/50 R17
Acceleratie (0-100): 8,4 s
Topsnelheid: 215 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.100 kg
Afmetingen (LxBxH): 470 x 183 x 144 cm
Wielbasis: 282 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot: 139 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6 l/100km (1 op 16,7)
Brandstofverbruik in de stad: 7 l/100km (1 op 14,3)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,4 l/100km (1 op 18,5)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 253 - € 276 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Airco separaat achter
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Audio-navigatie full map
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bagage-scheidingsnet
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Navigatie-systeem full map + hard disk
- Stuurwiel multifunctioneel
- Verwarmde voorstoelen
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 18"""
- Bi-xenon koplampen
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Halogeen mistlampen
- Metallic lak
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- S Line exterieur
- Sportonderstel
- Wis-/was installatie voor koplampen
Veiligheid
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Electronic Brake Distribution
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
- Start/stop systeem
- Vermoeidheids herkenning
Overig
-
- 18 inch lichtmetalen velgen
- Achterbank neerklapbaar (ongelijke delen)
- Airbag hoofd achter
- Airbag hoofd voor
- Airbag knie bestuurder
- Airbag opzij achter
- Airbag opzij voor
- Airbag passagier
- Audiobediening op het stuurwiel
- AUX/USB ingang
- Bandenspanning controlesysteem
- Bluetooth
- Centrale deurvergrendeling afstandbediening
- Elektrisch bedienbare ramen achter
- Elektrisch bedienbare ramen voor
- Gordelspanners
- Handsfree
- Isofix
- Koplampen sproeier
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- LED verlichting
- Lichtsensor
- Metallic lak
- Middenarmsteun achter
- Middenarmsteun voor
- Mistlampen achter
- Mistlampen voor
- Multifunctioneel stuurwiel
- Parkeersensoren achter
- Portierverlichting
- Ruitenwisser achter
- Sportonderstel
- Sportpakket
- Start/Stop systeem
- Verstelbare gordelhoogte
- Verwarmbare ruitensproeiers
- Wegrijassistent helling
= Bijzonderheden =
Mooie en dealer onderhouden Audi a4 Avant 1.8 TFSI 125kw/170PK benzine, Automaat 8 versnellingen, Bouwjaar 2015, Zwart metallic, 285.000 km met volledige onderhoudshistorie. Voorzien van o.a. Airco climate control, Cruise control, Navigatie/radio/bluetoothsysteem, Parkeersensoren achter, Xenon verlichting + koplampensproeiers, S- line sportinterieur half leder half stof, Stoelverwarming, Lederen stuurwiel + stuurwielbediening, 4x elektrisch bedienbare ramen, Elektrisch verstelbare en verwarmbare buitenspiegels, Centrale deurvergrendeling op afstand, Elektrisch bedienbare achterklep, 18 inch sportvelgen, Privacy glas achter, Trekhaak, chromen dakrails, 5x hoofdsteun, Midden armsteun voor en achter, Mistlampen voor en achter enz.
Harbers Auto's is een familiebedrijf met vele jaren ervaring van de in- en verkoop van voertuigen. Inruil van uw huidige auto is altijd bespreekbaar en tevens kopen wij ook graag uw huidige auto in. Wij zijn RDW Erkend en u krijgt direct uw geld en een vrijwaring. Onze voorraad is wisselend en voordat u komt graag even bellen om teleurstellingen te voorkomen. Ook zijn wij regelmatig onderweg om nieuwe voorraad in te kopen.
De koffie staat altijd klaar en u bent van harte welkom.
Hoeveel kost een Audi A4 Avant verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


































































![Hyundai Tucson - 1.6 GDI Plug-in Hybrid Comfort Smart [ Navi Apple/Android Camera Lane-assist ]](https://cdn.autowereld.nl/I761976436/240x180/hyundai-tucson-1-6-gdi-plug-in-hybrid-comfort-smart-navi-apple-android-camera-lane-assist.jpg)















