
Audi A6 Limousine - 3.2 FSi quattro edition
Algemeen
| Prijs | € 3.250 |
| Bouwjaar | 2006 |
| Kilometerstand | 295.130 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | - |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 67-HTJ-5 |
| Datum deel 1 | 21-04-2006 (import) |
| Topsnelheid | 250 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,10 sec |
| Motorvermogen | 188 kW (256 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 6-cilinder |
| Cilinderinhoud | 3123 cc |
| Energielabel | E |
| Carrosserie | Sedan |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1655 kg |
| Trekgewicht max | 1900 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 9 |
| Introductiejaar | maart 2005 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Trekhaak
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Goed onderhouden Audi A6, RAKET van een auto met BOMVOL opties zoals; Stoelverwarming, Cruise control, Parkeersensor achter.
Audi A6 3.2 FSi S-LINE Quattro AUTOMAAT/256PK/APK NIEUW
- Kenteken: 67-HTJ-5
- Merk: Audi
- Model: A6 Limousine
- Tellerstand: 295130 KM
- Carrosserievorm: Sedan
- Aantal deuren: 4
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2006
- Transmissie: Automaat
- Kleur: zwart
- Motorinhoud: 3123 cc
- Aantal cilinders: 6
- Motorcode: AUK
- Vermogen: 188 kW / 256pk
- Ledig gewicht: 1655 kg
- Max. trekgewicht: 1900 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 11 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Motorrijtuigenbelasting: € 307 - 335 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 4
Pakket: S Line pakket1
- Lederen versnellingspook
- Lederen/stof bekleding
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Sportonderstel
- Stuur leder
Comfort
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Achterruitwisser
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Centrale vergrendeling
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Koplampreiniging
- Lichtmetalen velgen 16"
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Trekhaak
- Xenon koplampen
Infotainment
- Audioinstallatie met CD-speler
- Bestuurders-informatie-systeem
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco automatisch
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Hoofdsteunen voor en achter
- Lederen bekleding
- Lederen interieur
- Lederen versnellingspook
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 3
Goed onderhouden Audi A6, RAKET van een auto met BOMVOL opties zoals; Stoelverwarming, Cruise control, Parkeersensor achter.
HEY! Cars
Wij werken op afspraak.
Bijna al onze auto's worden geleverd met een nieuwe APK.
Inruil zeker mogelijk bij ons!
Bij interesse of vragen kunt u gerust een berichtje sturen, wij helpen u graag verder.
HEY! Cars
Industrieweg 14
8255PB Swifterbant
0634207900
info@hey-cars.nl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jou belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
Hoeveel kost een Audi A6 Limousine verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.



















































