
Audi Q3 - 1.5 200kW e-hybrid 272pk S edition · Camera · Apple/Android Car Play · Stoel & Stuurwiel v
Algemeen
| Prijs | € 55.440 |
| Prijs excl. BTW | € 45.925 excl. BTW |
| Bouwjaar | Maart 2026 |
| Kilometerstand | 8.832 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 03 maart 2030 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | JXZ-95-B |
| Datum deel 1 | 03-03-2026 |
| Topsnelheid | 215 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 6,80 sec |
| Motorvermogen | 200 kW (272 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1498 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Arkonawit |
| Gewicht | 1800 kg |
| Trekgewicht max | 1400 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 59 |
| Introductiejaar | juli 2025 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2025
Technische informatie
Koppel: 250 Nm
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Plug-in hybride: Ja
Tankinhoud: 45 liter
Actieradius: 119 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 6,8 s
Topsnelheid: 215 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.405 kg
Afmetingen (LxB): 453 x 186 cm
Wielbasis: 268 cm
Accu
Accu: 26 kWh
Accu laadvermogen: 11 kW
Accu laadtijd: 2 uur en 30 minuten
Interieur
Interieur: Zwart-zwart-agavegrijs zwart-zwart, Velours
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 43 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 333 - € 365 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
- Afleverpakket STANDAARD (inbegrepen):
40 punten check / tenaamstelling / resterende APK / nationale autopas / volledige reinigen en poetsen.
Iedere gebruikte auto van Maas-De Koning leveren wij af met ons “Standaard Afleverpakket”. Dit kosteloze afleverpakket houdt in: 40 punten check, tenaamstellen, resterende APK, nationale autopas en volledig reinigen en poetsen. NB: met dit pakket neemt u de auto mee zoals hij bij ons op voorraad staat, zonder onderhoudsbeurt of garantie. Kiest u liever voor extra zekerheid en garantie? Dan bieden wij het “Approved Afleverpakket”. Informeer bij onze verkopers naar de mogelijkheden en meerprijzen hiervan.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG 40-Puntencheck
- Afleverpakket APPROVED (€ 595 meerprijs):
geldig voor auto’s met minimaal 12 maanden fabrieksgarantie of verlengde garantie / 130 punten check / 12 maanden garantie / minimaal 7.500km of 6 maanden onderhoudsvrij rijden / 1x gratis vervangend vervoer / halve tank brandstof of halve acculading / mobiliteitsgarantie / tenaamstelling / nationale autopas / volledige reinigen en poetsen.
Iedere gebruikte auto van Maas-De Koning leveren wij af met ons “Standaard Afleverpakket”. Dit kosteloze afleverpakket houdt in: 40 punten check, tenaamstellen, resterende APK, nationale autopas en volledig reinigen en poetsen. NB: met dit pakket neemt u de auto mee zoals hij bij ons op voorraad staat, zonder onderhoudsbeurt of garantie. Kiest u liever voor extra zekerheid en garantie? Dan bieden wij het “Approved Afleverpakket”. Informeer bij onze verkopers naar de mogelijkheden en meerprijzen hiervan.
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Audi AG Auto-Union-Straße 1 85057 Ingolstadt, NL 0800-28347378423 https://www.audi.de/de/ kundenbetreuung@audi.de
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Bandenset: Zomerbanden
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Privacy glas (donker getinte ramen) (QL5)
- S line-exterieur (2JD)
- Velgen, 5-arm, platinagrijs, 8,5 J x 19 (40V)
- Aluminium raamlijsten (4ZB)
- Dakreling, zwart (3S7)
- dimlichten automatisch
- elektrisch bedienbare achterklep
- keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- S line-bumpers volledig in carrosseriekleur (2JD)
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Audi sound system (9VD)
- Audi virtual cockpit plus (9S9)
- connected services
- DAB ontvanger
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm klein
Interieur & Comfort
- airco separaat achter
- kunstlederen interieurdelen
- Stoelverwarming voorin (4A3)
- velours/alcantara bekleding
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- armsteun voor
- Decoratielijsten, zilver aluminium Dimension (5TD)
- elektrische ramen voor en achter
- hemelbekleding donker
- interieur voorverwarmingsinstallatie
- Lichtpakket plus met ambient lighting (QQ2)
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- sportief interieur
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- Tweespaaks lederen stuur, multifunctioneel, met stuurpaddels (2FL)
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
Veiligheid
- actieve noodgeval assistent
- Autonomous Emergency Braking
- bots herkenning en activatie
- cruise control adaptief
- rijstrooksensor met correctie
- uitwijk assistent
- alarm klasse 1(startblokkering)
- automatische snelheids begrenzing
- bandenspanningscontrolesysteem
- centrale airbag voor
- grootlichtassistent (8G1)
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- Parkeerassistent plus incl. parkeerhulp met omgevingsweergave (8A2)
- parkeersensor voor en achter
- passagiersairbag
- verkeersbord detectie
- zij airbag(s) voor
Overig
- 4-voudig instelbare lendensteunen in de voorstoelen (7P1)
- comfortonderstel
- Driespaaks lederen sportstuur, afgevlakt aan de boven- en onderzijde, multifunctioneel, met stuurpaddels, verwarmbaar (lederen sportstuur, Tweespaaks lederen stuur, multifunctioneel, met stuurpaddels, verwarmbaar) (1XT)
- Instructieboekjes aanwezig
- Ledkoplampen, ledachterlichten, dynamische knipperlichten achter (full-LED koplampen) (PX2)
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- oplaadmogelijkheid
- Optiekpakket zwart (buitenspiegels in andere kleur, glans exterieur delen) (PAH)
- Rookvrij
- Tech plus (Comfort sleutel zonder safelock, dodehoek detectie, achteruitrij assistent, Progressieve besturing, uitstap waarschuwing) (PQ2)
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
= Bijzonderheden =
Maas-De Koning – dé autodealer verspreid over de Randstad, tussen de grote steden. Dealer voor de merken Volkswagen, Audi, Audi RS, SEAT, CUPRA, Škoda en Volkswagen Bedrijfswagens. Kom langs voor onze uitgebreide voorraad nieuwe en gebruikte auto’s, onderhoud, reparatie, schadeherstel, leasing en accessoires.
Hoeveel kost een Audi Q3 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.











































































































