
Audi Q5 - 2.0 TDI quattro Pro Line S B&O Edition Automaat Panoramadak Sport Leder interieur
Algemeen
| Prijs | € 11.945 |
| Bouwjaar | 2010 |
| Kilometerstand | 235.118 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 12 december 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 5-THL-15 |
| Datum deel 1 | 30-09-2010 (import) |
| Topsnelheid | 200 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,90 sec |
| Motorvermogen | 125 kW (170 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1968 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1795 kg |
| Trekgewicht max | 2000 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 15 |
| Introductiejaar | december 2010 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Vlierdenseweg 25
5753AA Deurne
0620398490
https://www.markcoolenautos.nl
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Bandenmaat: 235/65 R17
Acceleratie (0-100): 9,9 s
Topsnelheid: 200 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.430 kg
Afmetingen (LxBxH): 463 x 188 x 165 cm
Wielbasis: 281 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot: 184 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7 l/100km (1 op 14,3)
Brandstofverbruik in de stad: 8,8 l/100km (1 op 11,4)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,9 l/100km (1 op 16,9)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 1 (1 handzender)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 636 - € 667 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Airco separaat achter
- Audio-navigatie full map
- Audio installatie premium
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- DAB-ontvanger
- Elektrische ramen voor
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 20"""
- Achterspoiler
- Bi-xenon koplampen
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Halogeen mistlampen
- Metallic lak
- Side skirts
- S Line exterieur
- Wis-/was installatie voor koplampen
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Cruise control adaptief
- Parkeersensor voor en achter
Overig
- Design-pakket (Lendesteunen (verstelbaar), Lendesteunen (verstelbaar))
- panoramadak electrische
= Bijzonderheden =
Te koop zeer mooie !!!!
Audi Q5 2.0 TDI quattro Pro Line S B&O Edition Automaat Panoramadak Sport Leder interieur
S-line interieur en exterieur
Bouwjaar 2010
235118 Km NAP
Onderhoudsboekje aanwezig
Apk 12-12-2026
Vele extra's oa..........
.
ABS
Achterspoiler
Airbag bestuurder
Airbag passagier
Airbag(s) hoofd voor
Airbag(s) side voor
Airco automatisch
Airco separaat achter
Alarm klasse 3
Anti Blokkeer Systeem
Audio installatie premium
Bi-xenon koplampen (+koplampreiniging)
Binnenspiegel automatisch dimmend
Boordcomputer
Buitenspiegels verwarmbaar
Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
Cruise control
DAB-ontvanger
Dimlichten automatisch
Elektrische ramen voor
Halogeen mistlampen
Licht metalen velgen 20 Inch
Metallic lak
Multimedia-voorbereiding
Navigatie-systeem full map
Parkeersensor voor en achter
Regensensor
S Line exterieur
S Line interieur
Side skirts
Wis-/was installatie voor koplampen
.
PRIJS.......11945,00 Euro ........Inruil mogelijk
.
INRUIL ALLE MERKEN AUTO'S / CARAVANS EN MOTOREN MOGELIJK!
Wij hanteren GEEN kosten rijklaarmaken/afleveringskosten en te naam stellen voertuig maar wij kunnen u wel 2 pakketten aanbieden.
Dit eventueel met een aanvullende garantie
PAKKET 1 : incl. onderhoudsbeurt + nieuwe APK( mits korter dan 6 mnd apk ) voor 549,00 euro.
.
PAKKET 2 : incl. onderhoudsbeurt + nieuwe APK(mits korter dan 6 mnd apk) + 6MND OGP BASIS GARANTIE.
( Deze aanvullende Garantie is alleen mogelijk op auto's jonger dan 10 jaar en minder dan 200.000 km ) voor 999,00 euro
.
OPENINGSTIJDEN
MA t/m VR van 9.30 tot 17.00 uur.
ZATERDAG van 9.30 tot 16.00 uur.
.
Wij werken uitsluitend op afspraak zodat wij alle tijd voor u hebben.
In voorkomende gevallen kunnen we ook buiten deze tijden afspreken.
Heeft u interesse in één van onze auto's en u wilt komen kijken graag even bellen naar:
TEL..............06-20398490
GSM............06-20398490
WEBSITE....markcoolenautos.nl
Hoeveel kost een Audi Q5 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


















































































![Hyundai Kona - 1.6 GDI HEV Fashion [ Head-up Navi Camera Krell-audio Clima ]](https://cdn.autowereld.nl/I762417669/240x180/hyundai-kona-1-6-gdi-hev-fashion-head-up-navi-camera-krell-audio-clima.jpg)














