
Audi Q5 - 50 TFSI e S-edition Luchtv ACC 360 HUD
Algemeen
| Prijs | € 41.900 |
| Bouwjaar | 2022 |
| Kilometerstand | 35.351 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 15 maart 2028 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | T-458-RG |
| Datum deel 1 | 15-03-2022 (import) |
| Topsnelheid | 239 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 6,10 sec |
| Motorvermogen | 220 kW (299 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1984 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs (Parellak) |
| Oorspronkelijke kleur | Daytona grau perfeffect (grijs parelmoer |
| Gewicht | 2050 kg |
| Trekgewicht max | 2000 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 42 |
| Introductiejaar | augustus 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lederenbekleding
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jun. 2022 - okt. 2023
Technische informatie
Gecombineerd vermogen: 220 kW (299 PK)
Vermogen elektromotor(en): 105 kW (143 PK)
Vermogen brandstofmotor: 220 kW (299 PK)
Koppel: 450 Nm
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Plug-in hybride: Ja
Tankinhoud: 54 liter
Actieradius: 62 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 6,1 s
Topsnelheid: 239 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.660 kg
Afmetingen (LxBxH): 468 x 194 x 169 cm
Wielbasis: 282 cm
Accu
Accu: 17 kWh, Type lithium-ion
Stekkeraansluiting: Type 2
Aantal fasen acculader: 1
Accu laadvermogen: 7.4 kW
Geschikt voor snelladen: nee
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 1,8 l/100km (1 op 55,6)
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 19,3 kWh/100km
CO₂-uitstoot: 40 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal eigenaren: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 387 - € 423 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Productveiligheid
Fabrikant: Luxewagen Fabrykswei 2 8501ST JOURE, NL 0513785406 http://www.luxewagen.nl info@luxewagen.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Glanspakket zwart (Optic Black)
- S-Line exterieur pakket
- Aluminium delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Dynamische knipperlichten
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektronische remkrachtverdeling
- File assistent
- Kleur parelmoer
- koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Matrix LED koplampen zwarte behuizing
- Metaalkleur
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor en achter
- Premium kleur
- Trekhaak voorbereiding
Infotainment
- Head-up display
- Rondomzicht camera
- Audio-installatie
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
Interieur
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verstelbaar
- Airco separaat achter
- Aluminium interieur afwerking
- Ambiance interieurverlichting
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bagage-scheidingsnet
- Cruise control adaptief met stop&go
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Lederen versnellingspook
- Lichtpakket binnenruimte
- Luxe lederen bekleding
- Opbergpakket
- S-Line Sportpakket
- Sportstuur
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Zwarte hemelbekleding
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Dodehoek detector
- Hill hold functie
- uitwijk assistent
- Verkeersbord detectie
Overige
- lichtmetalen velgen meer-spaaks 21"
- Luchtvering
- Apple Carplay/Android Auto
- Assistentie Pakket (Rondomzicht camera, Dodehoek detector, Parkeer assistent, Uitparkeer waarschuwing, uitstap waarschuwing)
- Bluetooth
- buitenspiegels in andere kleur
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Dab
- Extra getint glas achter
- interieurklimaat vooraf instelbaar
- Matrix led koplampen
- Oplaadmogelijkheid
- Rijstrooksensor met correctie
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- schakelpaddles
- S Line exterieur
- smartphone integratie
- sportstuur leder
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Tour pakket (Cruise control adaptief met stop&go, File assistent, Rijstrooksensor met correctie, uitwijk assistent, Verkeersbord detectie)
- Uitparkeer waarschuwing
- uitstap waarschuwing
- Vervolgbotsing preventie
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi
- zwarte (glans) exterieur delen
= Bijzonderheden =
Zeer nette Q5 met veel opties: S-Line exterieur en interieur, luchtvering(!), adaptieve cruise control, 360 graden camera, head-up display, elektrisch verstelbare stoelen met 1x memory, etc! Slechts 35350km.
Onze prijzen zijn all-in; dus rijklaar inclusief BOVAG-garantie of resterende fabrieksgarantie en inclusief BTW/BPM (tenzij anders vermeld). Dus geen extra afleveringskosten. Kijk op onze eigen website (luxewagen.nl) voor meer + HD-foto's. Niet alleen onze collectie is luxe, ook onze service! Met meer dan 20 jaar ervaring in de branche weten we dat service het belangrijkste is. Van goed en eerlijk advies voor de aankoop tot fantastische service na de aankoop. Ons team bestaat uit liefhebbers die hun vak verstaan. Dankzij rechtstreekse inkoop bij Duitse fabrikanten en importeurs bieden wij een zorgvuldig geselecteerd aanbod van dealer onderhouden en perfect uitgevoerde luxewagens, met een heldere historie. Leasen (ook starters/zzp-ers) en inruilen is geen probleem. Bel of stuur ons een bericht, we helpen u graag.
Hoeveel kost een Audi Q5 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

































































