
BMW 3-serie Touring - 320i /INRUILKOOPJE/
Algemeen
| Prijs | € 1.450 |
| Bouwjaar | 2005 |
| Kilometerstand | 220.005 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 02 september 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | HF-464-D |
| Datum deel 1 | 21-10-2005 (import) |
| Topsnelheid | 221 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,60 sec |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1995 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1435 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 735 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 10 |
| Introductiejaar | september 2005 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Bandenmaat: 205/55 R16
Acceleratie (0-100): 9,6 s
Topsnelheid: 221 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.000 kg
Afmetingen (LxBxH): 452 x 182 x 142 cm
Wielbasis: 276 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 196 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 8,1 l/100km (1 op 12,3)
Brandstofverbruik in de stad: 11,3 l/100km (1 op 8,8)
Brandstofverbruik op de snelweg: 6,3 l/100km (1 op 15,9)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Bagage-scheidingsnet
- Bagagedek
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Achterruit apart te openen
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
Overig
- Elektrische ramen achter
= Bijzonderheden =
INRUILKOOPJE
BARST IN DE VOORRUIT
AUTO RIJD EN SCHAKELT GOED
MOTORSTORING BRAND MAAR RIJD GOED
ZO MEE GEEN GARANTIE
Bezichtigen op telefonische afspraak.
Wij zijn een RDW-Erkend bedrijf.
Mob: 0683233680
Hoeveel kost een BMW 3-serie Touring verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.















































































