
BMW 5-serie - 535i High M-Pakket Full options 108.000euro
Algemeen
| Prijs | € 15.950 |
| Bouwjaar | Januari 2010 |
| Kilometerstand | 229.510 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 22 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 31-PXF-8 |
| Datum deel 1 | 15-01-2010 (import) |
| Topsnelheid | 250 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 5,90 sec |
| Motorvermogen | 225 kW (306 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 6-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2979 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Sedan |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1675 kg |
| Trekgewicht max | 2000 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 13 |
| Introductiejaar | maart 2010 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Schuifdak
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2013
Modelcode: F10
Technische informatie
Koppel: 400 Nm
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Tankinhoud: 70 liter
Acceleratie (0-100): 5,9 s
Topsnelheid: 250 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.310 kg
Afmetingen (LxBxH): 490 x 186 x 146 cm
Wielbasis: 297 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot: 195 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 8,4 l/100km (1 op 11,9)
Brandstofverbruik in de stad: 11,9 l/100km (1 op 8,4)
Brandstofverbruik op de snelweg: 6,4 l/100km (1 op 15,6)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal eigenaren: 9
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 307 - € 335 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: APK de Waarder A. Hofmanweg 34 2031BL HAARLEM, NL 0639394646 http://www.apkdewaarder.nl apkdewaarder@outlook.com
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Achterspoiler
- Adaptief demping systeem
- bi-xenon koplampen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch schuif-/kanteldak
- Elektronische remkrachtverdeling
- Grootlichtassistent
- Koplampen adaptief
- koplampreiniging
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 18"
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- mistlampen voor
- Open dak
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor en achter
- Schuif-/kanteldak
- Sportonderstel
Infotainment
- Audio-navigatie full map
- Audio installatie high end
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Head-up display
- Rondomzicht camera
- TV-ontvanger
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterstoelen verwarmd
- Aluminium interieur afwerking
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Comfortstoel(en)
- Cruise control adaptief met stop&go
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Keyless start
- Lederen stuurwiel
- Luxe lederen bekleding
- Sportstuur
- Stoel ventilatie voor
- Voorstoel(en) met massagefunctie
- Voorstoelen verwarmd
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) gordijn
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag(s) window
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Alarm klasse 5
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Dodehoek detector
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
Overige
- binnen/buitenspiegel aut. dimmend
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- comfortstoelen met elektr. verstelling en geheugen
- Dab
- Elektrisch variabele schokdemperafstelling
- Extra getint glas achter
- Innovation-pakket (Achteruitrijcamera, Head-up display, Rondomzicht camera, Variabele stuuroverbrenging, Verkeersbord detectie)
- interieurklimaat vooraf instelbaar
- Lendesteun(en) verstelbaar
- M Aerodynamica
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Variabele stuuroverbrenging
= Bijzonderheden =
BMW 535i Full Options – Nieuwprijs €108.000 – Unieke liefhebbersauto
Te koop aangeboden: een werkelijk prachtige en zeer compleet uitgevoerde BMW 535i.
Dit is geen standaard 535i, maar een uitzonderlijk rijk uitgeruste auto met vrijwel alle denkbare opties. Nieuwprijs destijds ruim €108.000!
De auto verkeert in zeer nette staat en is altijd van een liefhebber geweest. Zowel technisch als optisch uitstekend onderhouden.
Highlights / opties
M-pakket
Dynamic Drive
Stoelkoeling
Softclose deuren
Volledig lederen interieur
Elektrische stoelen met memory
Navigatie Professional
Xenon/verlichting pakket
Climate control
Cruise control
Parkeersensoren
High-end audio
En nog veel meer…
Technisch
Een aantal jaren geleden heeft de auto een complete motorrevisie gehad. Factuur hiervan is aanwezig. Hierdoor zijn de bekende kinderziektes aangepakt en verholpen. De auto rijdt dan ook werkelijk fantastisch.
Daarnaast is de complete onderhoudshistorie aanwezig en is er nooit bespaard op onderhoud.
Waarom deze auto?
Zeer unieke samenstelling
Volledig uitgevoerd
Motorisch aangepakt
Liefhebbersstaat
Complete historie aanwezig
Moeilijk nog zo te vinden
Kortom: een prachtige, luxe en krachtige BMW voor de echte liefhebber. Instappen en genieten.
Apk De Waarder Haarlem
Auto's in-verkoop - Onderhoud - Reparatie - APK
Bezichtiging op afspraak
Inruil van u huidige auto is mogelijk.
Hoeveel kost een BMW 5-serie verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


























































































































