
Opel Cascada - 1.6 Turbo Innovation Cabrio | Automaat | Climate Control | Navigatie | Cruise Control |
Algemeen
| Prijs | € 15.900 |
| Bouwjaar | 2016 |
| Kilometerstand | 104.020 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | L-094-XZ |
| Datum deel 1 | 17-02-2016 (import) |
| Topsnelheid | 217 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,90 sec |
| Motorvermogen | 125 kW (170 pk) |
| Aantal deuren | 2-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | E |
| Carrosserie | Cabriolet |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1633 kg |
| Trekgewicht max | 1300 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | januari 2016 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jan. 2015 - aug. 2017
Referentienummer: 3384307
Technische informatie
Koppel: 260 Nm
Aandrijving
Tankinhoud: 56 liter
Prestaties
Acceleratie (0-100): 9,9 s
Topsnelheid: 217 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.170 kg
Afmetingen (LxBxH): 470 x 184 x 144 cm
Wielbasis: 270 cm
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 0 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,3 l/100km (1 op 13,7)
Brandstofverbruik in de stad: 95 l/100km (1 op 1,1)
Brandstofverbruik op de snelweg: 61 l/100km (1 op 1,6)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Onderhouden volgens voorschriften: ja
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 280 - € 306 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
- Broekhuis Basis (zonder meerprijs): Wettelijke garantie, minimaal 3 maanden APK keuring, noodzakelijk onderhoud, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens Broekhuis normen.
- Broekhuis Plus (€ 995): 12 maanden BOVAG garantie, minimaal 6 maanden APK keuring, 24/7 pechhulp, halve tank brandstof, Broekhuis jaarbeurt, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens BOVAG 40 punten check (PW)
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck
- Broekhuis Premium (€ 1.195): 12 maanden BOVAG garantie, minimaal 12 maanden APK keuring, 24/7 pechhulp, volle tank brandstof, onderhoudsbeurt volgens onderhoudsschema fabrikant, poetsen / reinigen in- en exterieur + behandeling leerdelen / geurbehandeling en controle volgens BOVAG 40 punten check (PW)
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; Nieuwe APK
- Justlease (€ 995): Volgens de leveringscondities van JustLease.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (6 maanden)
- ViaBovag (€ 995): Deze vraagprijs is een heldere all-in prijs volgens de leveringscondities van ViaBOVAG. Zo wordt deze auto geleverd met 12 maanden BOVAG garantie en twee weken omruilgarantie. Kies voor de kwaliteit van een Broekhuis auto en de zekerheden van viaBOVAG.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Overige informatie
Rijklaargewicht: 1733 kg
Verwachtte leveringsdatum: 23-05-2026
Datum inschrijving voertuig in Nederland: 24-08-2021
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Chroom delen exterieur
- Lichtmetalen velgen 18"
- Lichtmetalen velgen 19"
- Metaalkleur
Infotainment
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Connected services
- Multimedia-voorbereiding
- Radio-CD/MP3 speler
Interieur
- Armsteun voor
- Comfortstoel(en)
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Stuurwiel multifunctioneel
Uitrusting
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektrische ramen voor en achter
- Hill hold functie
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- LED achterlichten
- Mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor en achter
- Passagiersairbag
- Start/stop systeem
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Een Duitse auto. Altijd grondig in techniek, prestaties en klasse. Hij heeft een benzinemotor en een automatische transmissie. De comfortstoelen van deze Opel Cascada staan bekend om hun goede zithouding. Verder is de Opel uitgerust met: 19 inch lichtmetalen velgen, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten, verstelbare lendensteunen en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging. Vanaf elke plek contact maken met deze auto: dat kan met behulp van remote services, die u simpel activeert met uw smartphone. Audiosysteem en navigatiesysteem zijn gecombineerd. Zo wordt zelfs gesproken route-informatie een luisterervaring! En dankzij bluetooth klinkt uw favoriete playlist geweldig. Electronic climate control regelt volautomatisch de temperatuur. U kiest de gewenste temperatuur en het systeem doet de rest. De parkeersensoren registreren alles. Ook dat ene paaltje dat net buiten uw gezichtsveld valt. De cruise control vermindert het brandstofverbruik en vergroot het comfort. Ook is de Opel uitgerust met: lederen stuur en boordcomputer. In de Opel Cascada heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Hill hold control houdt de handrem vast op een helling. Wegrijden was nog nooit zo gemakkelijk. Heeft u interesse in deze mooie Opel? Bel ons dan of mail ons, om een afspraak te maken.
Hoeveel kost een Opel Cascada verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.



























































































































