
Opel Corsa - 1.0 Turbo Black Roof Edition OPC-Line/Carplay
Algemeen
| Prijs | € 9.995 |
| Bouwjaar | 2018 |
| Kilometerstand | 81.503 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 28 februari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | RN-098-P |
| Datum deel 1 | 19-02-2018 |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,90 sec |
| Motorvermogen | 66 kW (90 pk) |
| Aantal deuren | 3-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Rood |
| Oorspronkelijke kleur | Rood |
| Gewicht | 1063 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 560 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 22 |
| Introductiejaar | januari 2017 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Trekhaak
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2017
Modelcode: E
Technische informatie
Koppel: 170 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 45 liter
Acceleratie (0-100): 11,9 s
Topsnelheid: 180 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.650 kg
Afmetingen (LxBxH): 404 x 174 x 148 cm
Wielbasis: 251 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 102 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,4 l/100km (1 op 22,7)
Brandstofverbruik in de stad: 5,5 l/100km (1 op 18,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 3,8 l/100km (1 op 26,3)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 4
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Beijer Auto's Langeweg 5J 3261LJ OUD-BEIJERLAND, NL 0186-219014 http://www.beijerauto.nl info@beijerauto.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Lichtmetalen velgen 17"
- Parkeersensor achter
- Achterspoiler
- Dimlichten automatisch
- Kleur rood
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor
- Side-skirts
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Multimedia-voorbereiding
- Spraakbediening
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Comfortstoel(en)
- Elektrische ramen voor
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Sportstuur
- Stuur verstelbaar
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- andere dakkleur
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Dab
- Extra getint glas achter
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- WiFi
= Bijzonderheden =
Dit betreft een leuke Opel Corsa 1.0 Turbo Black Roof Edition met origineel 81.503 km (NAP) gereden.
De onderhoudshistorie is aanwezig (boekje ingevuld + afgestempeld) en de laatste beurt is uitgevoerd bij 67.045 km.
Verder is deze auto voorzien van een distributieketting en staat op 4 goede all season banden.
Daarnaast wordt deze Opel geleverd met een nieuwe APK.
Bezichtiging en proefrit uitsluitend op afspraak!
Wij verwelkomen u graag voor een afspraak en bieden de mogelijkheid om uw huidige auto in te ruilen. Daarnaast kunnen wij, indien gewenst, een op maat gemaakte verzekeringsofferte en/of financieringsvoorstel voor u opstellen.
Om ervoor te zorgen dat uw "nieuwe" auto in uitstekende staat aan u wordt afgeleverd, brengen wij € 295,- afleverkosten in rekening. Wat mag u van ons verwachten?
• Minimaal 8 maanden geldige APK
• Professionele poetsbeurt van interieur en exterieur
• Controle en bijvullen van vloeistoffen
• Tellerstandrapport (NAP)
• Tenaamstelling van het kenteken
• Officiële RDW-vrijwaring van uw oude voertuig
Wij zorgen ervoor dat u met een gerust hart de weg op kunt!
Aan deze presentatie kunnen geen rechten worden ontleend.
Hoeveel kost een Opel Corsa verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























































































































