
BMW 5-serie - Sedan 540i xDrive High Executive Edition
Algemeen
| Prijs | € 42.900 |
| Bouwjaar | 2021 |
| Kilometerstand | 31.493 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 03 februari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | K-658-PJ |
| Datum deel 1 | 29-01-2021 |
| Motorvermogen | 245 kW (333 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 6-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2998 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Sedan |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Bmw individual alvitgrau |
| Gewicht | 1720 kg |
| Trekgewicht max | 2000 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
Aanbieder
Burgemeester A. Colijnweg 6-8
1182AL Amstelveen
020-5032300
www.van-poelgeest.nl
Opties & accessoires
- Alarm
- Parkeersensor
- Airconditioning
- Climate Control
- Schuifdak
- Stoelverwarming
- Lichtmetalenvelgen
- Skiluik
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare stoelen
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2020 - 2023
Modelcode: G30 LCI
Typenummer: 71BJ
Technische informatie
Koppel: 450 Nm
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Tankinhoud: 68 liter
Acceleratie (0-100): 4,9 s
Topsnelheid: 250 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.455 kg
Afmetingen (LxB): 496 x 187 cm
Wielbasis: 298 cm
Interieur
Interieur: Leder dakota schwarz, Stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (WLTP): 7,5 l/100km (1 op 13,3)
CO₂-uitstoot (WLTP): 175 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 307 - € 335 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: BMW Premium Selection
Dit afleverpakket bevat: BMW Premium Selection
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: BMW Nederland B.V. Einsteinlaan 5 2289 CC Rijswijk, NL 08000992234 www.bmw.nl DSA-BMW@BMW.nl
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- 18 inch LM V-Spaak (styling 684) (23W)
- Adaptieve LED koplampen (552)
- BMW Individual Alvitgrau (C5E)
- Elektrisch glazen schuif-/kanteldak (403)
- Elektrisch te openen en te sluiten achterklep (316)
- Soft Close Automatic portieren (323)
- Zonnescherm achter (416)
Infotainment
- BMW Head-Up Display (610)
Interieur & Comfort
- Elektrisch verwarmde voorstoelen (494)
Veiligheid
- Active Protection (5AL)
- Bandenspanningsweergavesysteem (2VB)
- High-beam assistant (5AC)
Overig
- (4T8)
- Achteruitrijcamera (3AG)
- Alarmsysteem klasse 3 (VbV/SCM) (302)
- Comfortstoelen voor (456)
- Driving Assistant (5AS)
- High Executive (ZH5)
- Leder Dakota Schwarz (LCFK)
- Park Distance Control voor/achter (PDC) (508)
- Parking Assistant (5DM)
- Actieve voetgangersbescherming (8TF)
- Ambiente verlichting (4UR)
- BMW Connected Pack Professional (6C4)
- BMW Live Cockpit Professional (6U3)
- Chrome Line Exterieur (346)
- ConnectedDrive Services inclusief Online (6AK)
- Connected Pack Professional II (6C4)
- DAB-tuner (654)
- Emergency Call (6AC)
- Gevarendriehoek en verbanddoos (428)
- Interieurlijsten Fineline Ridge accentlijsten Perglanz chroom (4LF)
- Levering zonder typeaanduiding (320)
- M Hemelbekleding in Anthrazit uitgevoerd (775)
- Rookvrij
- Slotbouten voor LM wielen (2PA)
- Sportstuurwiel met leer bekleed (255)
- TeleServices (6AE)
- Velours matten (423)
Hoeveel kost een BMW 5-serie verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


























































































































