
Opel Vectra - 1.6-16V Temptation 1E EIGENAAR Nette Auto Leder
Algemeen
| Prijs | € 5.945 |
| Bouwjaar | 2008 |
| Kilometerstand | 130.088 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 16 april 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 84-GNP-8 |
| Datum deel 1 | 31-07-2008 |
| Topsnelheid | 194 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,60 sec |
| Motorvermogen | 77 kW (105 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Sedan |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1295 kg |
| Trekgewicht max | 1300 kg |
| Trekgewicht onger. | 680 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 15 |
| Introductiejaar | januari 2007 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Aangeboden, een Opel Vectra 1.6 16v welke afkomstig is van de EERSTE EIGENAAR met lederen bekleding en APK t./m 16-04-2027!
Opel Vectra 1.6-16V Temptation 1E EIGENAAR Nette Auto Leder
- Kenteken: 84-GNP-8
- Merk: Opel
- Model: Vectra
- APK tot: 16-04-2027
- Tellerstand: 130088 KM
- Carrosserievorm: Sedan
- Aantal deuren: 4
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2008
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: grijs
- Bekleding: Leder
- Kleur interieur: zwart
- Motorinhoud: 1598 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: Z16XEP
- Vermogen: 77 kW / 105pk
- Ledig gewicht: 1295 kg
- Max. trekgewicht: 1300 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 6.8 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Hoogte: 1460 cm
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Ja
- Motorrijtuigenbelasting: € 199 - 217 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 4
Pakket: Leer pakket 3
- Elektrische ramen achter
- Lederen bekleding
- Voorstoelen verwarmd
Pakket: Sensor pakket
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Dimlichten automatisch
- Regensensor
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Buitenspiegel rechts
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen 17"
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- Park Distance Control
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor en achter
- Sportvelgen
Infotainment
- Audio-navigatiesysteem
- Autotelefoon voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco automatisch
- Armsteun voor
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Electronic climate control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Lederen bekleding
- Lederen interieur
- Lederen versnellingspook
- Lederen/stof bekleding
- Middenarmsteun voor
- Stuur leder
- Stuurbekrachtiging
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Overige
- 1E Eigenaar
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hoofd airbag(s) voor
- Inclusief boekjes
- Onderhoudsboekje aanwezig
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
Aangeboden, een Opel Vectra 1.6 16v welke afkomstig is van de EERSTE EIGENAAR, met leuke opties zoals lederen bekleding, stoelverwarming, navigatie, lichtmetalen velgen, middenarmsteun, elektrische ramen voor en achter, cruise control, licht- en regensensoren, parkeersensoren voor en achter, enz...
Deze Vectra rijdt, stuurt, schakelt, koppelt en remt zeer goed.
Betreft hier een auto welke afkomstig is van de EERSTE EIGENAAR!
Linksachter heeft de bumper een klein schaafplekje (kunnen we eventueel laten herstellen), verder is de auto van binnen en van buiten in een zeer nette staat. Uiteraard wat zeer beperkte kleine/minimale gebruikerssporen.
GBA Automotive B.V.
Willeke Joostenstraat 36 a
4744RR Bosschenhoofd
06-34452451
info@gba-automotive.nl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jou belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
Hoeveel kost een Opel Vectra verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


























































































































