
Mercedes-Benz CLA-Klasse - 200 Premium Plus
Algemeen
| Prijs | € 27.950 |
| Prijs excl. BTW | € 23.239 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2021 |
| Kilometerstand | 146.800 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 02 juni 2027 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | R-065-GF |
| Datum deel 1 | 02-06-2021 (import) |
| Topsnelheid | 229 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,50 sec |
| Motorvermogen | 120 kW (163 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1332 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Sedan |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1335 kg |
| Trekgewicht max | 1600 kg |
| Trekgewicht onger. | 715 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | mei 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Traction Control
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Schuifdak
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Achterbank neerklapbaar
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2019 - 2023
Modelcode: C118
Technische informatie
Koppel: 250 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 43 liter
Acceleratie (0-100): 8,5 s
Topsnelheid: 229 km/u
GVW: 1.950 kg
Wielbasis: 273 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (WLTP): 5,9 l/100km (1 op 16,9)
CO₂-uitstoot (WLTP): 147 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Breedveld Basis (inbegrepen):
- Breedveld Auto's Garantie Plus (€ 1.295 meerprijs):
- 12 maanden BOVAG garantie
- Service beurt
- Nieuwe APK
- Gratis vervangend vervoer
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Breedveld Basis "): BOVAG garantie (12 maanden); Nieuwe APK
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Mercedes-Benz Nederland B.V. Ravenswade 4 3439 LD Nieuwegein, NL 0302091000 www.mercedes-benz.nl cs.nld@cac.mercedes-benz.com
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- MULTIBEAM LED (642)
- buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels met verlichting
- chroom delen exterieur
- dimlichten automatisch
- elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- KEYLESS GO-comfortpakket (P17)
- koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
Infotainment
- Mercedes-Benz navigatie (365)
- Smartphone-integratiepakket (14U)
- connected services
- Digitale radio (537)
- Draadloos oplaadsysteem voor mobiele apparaten (897)
- multimedia-voorbereiding
- Premium Sound system (853)
- spraakbediening
- Widescreen cockpit (458)
Interieur & Comfort
- Stoelverwarming voor (873)
- achteruitrijcamera
- Armsteun achteraan (400)
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen
- keyless start
- lederen stuurwiel
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Sfeerverlichting in 64 kleuren (877)
- sportstuur
- stuurwiel multifunctioneel
- Viervoudig verstelbare lendensteun (U22)
Veiligheid
- Antidiefstalpakket (P54)
- Autonomous Emergency Braking
- Dodehoekassistent (234)
- rijstrooksensor met correctie
- bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- grootlichtassistent
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- knie airbag(s)
- parkeer assistent
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- verkeersbord detectie
- zij airbag(s) voor
Overig
- AMG Line exterieur & interieur (Achterbankleuning 40/20/40 neerklapbaar, lederen sportstuur) (PYH)
- AMG Line exterieur & interieur (AMG-styling) (PYH)
- Onderstel met adaptief verstelbare demping (459)
- Rijassistentiepakket (cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp, dodehoekdetectie met correctie, PRE-SAFE-systeem, uitwijk assistent) (23P)
- start/stop systeem
= Bijzonderheden =
Wij hebben een passie voor auto’s, en verkopen en onderhouden alle merken. Onze auto’s zijn allemaal dealer onderhouden, met volledige onderhoudshistorie en zijn voorzien van de Nationale AutoPas.
Wilt u meer weten over deze auto? Neem contact met ons op, we helpen u graag verder!
Is voor u een optie belangrijk, dan adviseren wij u hier specifiek naar te vragen.
Deze auto wordt aangeboden bij Breedveld Auto’s BV. Bent u geïnteresseerd? Dan nodigen wij u van harte uit om een proefrit te maken of om ons gehele aanbod te bekijken in onze volledig nieuwe showroom en werkplaats van 1000 vierkante meter!
Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend
Hoeveel kost een Mercedes-Benz CLA-Klasse verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


































































































![BMW 2-serie Active Tourer - 218i Executive Aut. [ LED Navi Camera ]](https://cdn.autowereld.nl/I762068083/240x180/bmw-2-serie-active-tourer-218i-executive-aut-led-navi-camera.jpg)



















