
BMW 5-serie - 545i High Executive |Pano|Leder|
Algemeen
| Prijs | € 5.999 |
| Bouwjaar | 2005 |
| Kilometerstand | 329.805 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 03 maart 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 51-RB-TH |
| Datum deel 1 | 29-01-2005 |
| Topsnelheid | 250 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 5,90 sec |
| Motorvermogen | 246 kW (334 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 8-cilinder |
| Cilinderinhoud | 4398 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Sedan |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1610 kg |
| Trekgewicht max | 2000 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 9 |
| Introductiejaar | juni 2004 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Schuifdak
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jun. 2004 - sep. 2005
Modelcode: E60
Technische informatie
Koppel: 450 Nm
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Tankinhoud: 70 liter
Acceleratie (0-100): 5,9 s
Topsnelheid: 250 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.195 kg
Afmetingen (LxBxH): 484 x 185 x 147 cm
Wielbasis: 289 cm
Interieur
Interieurkleur: Antraciet
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 10,6 l/100km (1 op 9,4)
CO₂-uitstoot: 257 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 10
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 280 - € 306 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: KL Auto's Havenweg 37c 4905AA OOSTERHOUT, NL 06-11500958 http://www.klautos.nl info@klautos.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels met verlichting
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch glazen schuif-/kanteldak
- Elektronische remkrachtverdeling
- Koplampen adaptief
- koplampreiniging
- Lichtmetalen velgen 17"
- Metaalkleur
- mistlampen voor
- Parkeersensor voor en achter
- Zonnescherm zijruiten
Infotainment
- Cd-wisselaar
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
Interieur
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Elektrisch zonnescherm achterruit
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Bandenspanningscontrolesysteem
Overige
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Lendesteun(en) verstelbaar
- stuurkolom elektrisch verstelbaar
- stuur multifunctioneel
Wij zijn geopend met Pinksteren:
Belt u altijd even vooraf voor een afspraak!
1e Pinksterdag 12:00 - 16:00
2e Pinksterdag 10:00 - 16:00
KL Auto’s – Hét adres voor betrouwbare occasions in Oosterhout
Wij verzoeken u vriendelijk om voor vertrek en indien mogelijk 2 uur vooraf even te bellen of de auto van uw keuze nog beschikbaar is zodat wij deze klaar kunnen zetten voor u.
Gezien onze grote voorraad werken wij met een depot en staan niet alle auto's op de hoofdlocatie.
Bij KL Auto’s vindt u een breed assortiment van honderden zorgvuldig geselecteerde topoccasions, tegen scherpe meeneem-/handelsprijzen. Wij bieden eerlijke service, transparantie en de zekerheid die u zoekt bij de aanschaf van een auto.
-Alle merken welkom voor inruil of verkoop
- Financiering mogelijk – snel en flexibel geregeld
- Aangesloten bij RDW, VWE en Nationale Auto Pas (NAP)
- Inkoop van alle merken – met directe betaling en vrijwaring
- Tenaamstelling direct bij ons op locatie
Wij doen ons uiterste best om alle informatie correct weer te geven. Toch adviseren wij u om altijd zelf de voor u belangrijke zaken te controleren. Bij twijfel: bel, WhatsApp of mail ons gerust.
Bezoekadres:
Havenweg 37c
4905 AA Oosterhout NB
Telefoon / WhatsApp: +31 6 11 50 09 58
Website: www.klautos.nl
E-mail: info@klautos.nl
Openingstijden (op afspraak):
Maandag t/m Vrijdag: 09:30 – 17:30
Zaterdag: 09:30 – 17:00
Zondag: 12:00 – 16:00
Dinsdag koopavond tot 20:00
We verwelkomen u graag in onze showroom bij KL Auto’s Oosterhout – waar kwaliteit, service en klanttevredenheid voorop staan.
Specificatie- en invoerfouten voorbehouden.
Hoeveel kost een BMW 5-serie verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
































































































