
BMW X5 - XDrive30d High Executive M Pakket/ PANO/ HEAD UP
Algemeen
| Prijs | € 17.495 |
| Bouwjaar | 2014 |
| Kilometerstand | 222.320 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | - |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | KS-963-N |
| Datum deel 1 | 05-02-2014 (import) |
| Topsnelheid | 230 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 6,90 sec |
| Motorvermogen | 190 kW (258 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 6-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2993 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 2045 kg |
| Trekgewicht max | 3500 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | november 2013 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 6,9 s
Topsnelheid: 230 km/u
GVW: 2.780 kg
Wielbasis: 293 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 164 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,2 l/100km (1 op 16,1)
Brandstofverbruik in de stad: 7,1 l/100km (1 op 14,1)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,7 l/100km (1 op 17,5)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 1 (1 handzender)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 722 - € 759 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Comfortstoel(en)
- DAB-ontvanger
- DVD speler
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Elektrisch verstelbare stuurkolom
- Entertainment system
- Hoofdsteunen actief
- Houtafwerking interieur
- Lederen stuurwiel
- Luxe lederen interieur
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map + hard disk
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Sportstuur
- Stuurwiel multifunctioneel
- Stuurwiel verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 18"""
- "Lichtmetalen velgen 19"""
- Achteruitrijcamera
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Grootlicht-assistent
- Halogeen mistlampen
- Koplampen adaptief
- LED koplampen
- Luchtvering
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Warmtewerende voorruit
Veiligheid
- Adaptief Demping Systeem (ADS)
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Dodehoek detector
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Parkeer-assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor
- Rondomzicht camera
- Start/stop systeem
- Verkeersbord detectie
Overig
- Design Pure Excellence Interieur (Houtafwerking interieur, Luxe lederen interieur)
- Design Pure Experience Interieur (Houtafwerking interieur, Luxe lederen interieur)
- Head-up display
- Innovation-pakket (Achteruitrijcamera, Dodehoek detector, Head-up display, Rondomzicht camera, Verkeersbord detectie)
- M Sportpakket ("Lichtmetalen velgen 19""", Adaptief Demping Systeem (ADS), Luchtvering, Schakelmogelijkheid aan stuurwiel, Sportstuur)
GRAAG BELLEN VOOR VERTREK WE HEBBEN 2 LOCATIES!
Bekijk ons op Instagram:(@Autohandeldallas) voor de nieuwste video's van de occasions.
-------------------------------------------------------------------------
INRUIL MOGELIJK MET UW HUIDIGE VOERTUIG.
Autohandel Dallas is een jong groeiend bedrijf, meer occasions bekijken? Www.autohandeldallas.nl Geen aflever kosten. Wilt u financiering vraag naar de voorwaarden! Voor meer informatie kunt u mij bellen: 0629048849. U kunt altijd een afspraak inplannen buiten de openingstijden.
We zijn aangesloten bij de VWE,RDW en de Nationale Autopas(NAP)
Maandag tot zaterdag 10:00 tot 22:00
Zondag 13:00 tot 17:00
Hoeveel kost een BMW X5 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.














































































