
Citroën C4 Cactus - 1.5 BlueHDi Business-camera-pdc-12-2019
Algemeen
| Prijs | € 8.749 |
| Prijs excl. BTW | € 7.438 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2019 |
| Kilometerstand | 181.995 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 26 mei 2027 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | H-953-DG |
| Datum deel 1 | 31-12-2019 |
| Topsnelheid | 190 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,10 sec |
| Motorvermogen | 75 kW (102 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1499 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw metallic |
| Gewicht | 1060 kg |
| Trekgewicht max | 950 kg |
| Trekgewicht onger. | 580 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 29 |
| Introductiejaar | oktober 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lendesteun
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/55 R16
Acceleratie (0-100): 11,1 s
Topsnelheid: 190 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.630 kg
Afmetingen (LxBxH): 417 x 171 x 148 cm
Wielbasis: 260 cm
Interieur
Interieur: Antraciet, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 90 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 3,4 l/100km (1 op 29,4)
Brandstofverbruik in de stad: 4 l/100km (1 op 25,0)
Brandstofverbruik op de snelweg: 3,1 l/100km (1 op 32,3)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 332 - € 344 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Connected services
- DAB-ontvanger
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Navigatie full map
- Spraakbediening
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Telefoonintegratie premium
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Achteruitrijcamera
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Geluidwerend glas
- LED dagrijverlichting
- Metallic lak
- Mistlampen adaptief
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Brake Assist System
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
Overig
- 2 airbags
- 3e remlicht
- Achterbank neerklapbaar (gelijke delen)
- Achterbank neerklapbaar (ongelijke delen)
- Achteruitrijcamera
- Airbag hoofd voor
- Airbag opzij achter
- Airbag opzij voor
- Alarm klasse III
- Armsteun voor
- AUX/USB ingang
- Bagage afdekhoes
- Centrale deurvergrendeling afstandbediening
- Elektrisch bedienbare ramen voor
- Gordelspanners
- Isofix
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Lichtsensor
- Multifunctioneel stuurwiel
- Multimedia voorbereiding
- Parkeersensoren achter
- Parkeersensoren voor
- Pollenfilter
- Roetfilter
- Ruitenwisser achter
- Start/Stop systeem
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie. Controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Let op: Vanaf 1 januari 2026 is het in Nederland niet meer toegestaan om betalingen van €3000 of meer contant af te rekenen. Betalingen boven dit bedrag dient u per bank over te maken
Informeer voor u vertrekt of de auto waarin u interesse heeft nog beschikbaar is.
Alleen geopend op afspraak 6 dagen per week. Tel: 06 466 86 202
Linthorst auto's werkt samen met de auto financieringsmaatschappij DTC. Als u een auto wilt kopen d.m.v. een auto financiering, neem dan gelijk contact op met DTC via 030-6868750 of kijk op www.dealertotaalconcept.nl. Hierbij kunt u gelijk uw gegevens dorgeven en eigenaar worden van de gewenste auto, dit kan al binnen enkele uren.
Hoeveel kost een Citroën C4 Cactus verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.










































































![Kia Picanto - 1.0 X-ecutive [ NAP cruise climate LM ]](https://cdn.autowereld.nl/I761516860/240x180/kia-picanto-1-0-x-ecutive-nap-cruise-climate-lm.jpg)












