
Volkswagen Polo - 1.4-16V Highline Inruil Mogelijk
Algemeen
| Prijs | € 4.450 |
| Bouwjaar | 2010 |
| Kilometerstand | 193.591 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 20 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | JL-894-P |
| Datum deel 1 | 12-11-2010 (import) |
| Topsnelheid | 177 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,10 sec |
| Motorvermogen | 63 kW (86 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1390 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 970 kg |
| Trekgewicht max | 1000 kg |
| Trekgewicht onger. | 530 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | juni 2009 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 12,1 s
Topsnelheid: 177 km/u
GVW: 1.550 kg
Wielbasis: 247 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 139 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,9 l/100km (1 op 16,9)
Brandstofverbruik in de stad: 8 l/100km (1 op 12,5)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,7 l/100km (1 op 21,3)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 1 (1 handzender)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 119 - € 129 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 15"""
- Afstandsbediening voor centrale deurvergrendeling
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Extra getint glas
Overig
- ROOK VRIJ
= Bijzonderheden =
DAVE GENTILE OCCASIONS
Ambachtsring 36
1969 NH HEEMSKERK
06-55 726 376 INFO@DAVEGENTILE.NL
OPENINGSTIJDEN MAANDAG T/M VRIJDAG VAN
10.00 UUR TOT 17.00 UUR
ZATERDAG VAN 10.00 UUR TOT 14.00 UUR
INRUIL MOGELIJK OOK SCOOTERS .EN OUDE BROMMERS.
Hoeveel kost een Volkswagen Polo verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.












































































![Kia Picanto - 1.0 X-ecutive [ NAP cruise climate LM ]](https://cdn.autowereld.nl/I761516860/240x180/kia-picanto-1-0-x-ecutive-nap-cruise-climate-lm.jpg)

































