
Mitsubishi Colt - € 1350, -1.3 Invite AIRCONDITION 5 DRS
Algemeen
| Prijs | € 1.350 |
| Bouwjaar | 2007 |
| Kilometerstand | 251.353 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 20 juli 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 69-XL-VN |
| Datum deel 1 | 13-07-2007 |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,10 sec |
| Motorvermogen | 70 kW (95 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1332 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Rood |
| Oorspronkelijke kleur | Rood |
| Gewicht | 945 kg |
| Trekgewicht max | 1000 kg |
| Trekgewicht onger. | 500 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | mei 2004 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Trekhaak
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 11,1 s
Topsnelheid: 180 km/u
GVW: 1.460 kg
Wielbasis: 250 cm
Interieur
Interieur: Lichtgrijs, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 143 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6 l/100km (1 op 16,7)
Brandstofverbruik in de stad: 7,7 l/100km (1 op 13,0)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5 l/100km (1 op 20,0)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 92 - € 99 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 15"""
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
Veiligheid
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution (EBD)
Overig
- 4 airbags
- Airbag passagier
- Dealer onderhouden
- Katalysator
- Lederen stuurwiel
- Lichtsensor
- Mistlampen achter
- Mistlampen voor
- Onderhoudsboek aanwezig
- Origineel Nederlandse auto
- Pollenfilter
- Portierverlichting
- Reservewiel
- Ruitenwisser achter
= Bijzonderheden =
AUTO KRIJGT EEN NIEUWE APK AANSTAANDE DINSDAG 26 MEI , INCLUSIEF 4X NIEUWE BANDEN !
APK IS GELDIG DAN TOT JULI 2027.
AUTO IS VAN DE 1E EIGENAAR !
Mitsubishi - Colt 1.3 Invite , 5 deurs
Aircondition , Electrische ramen , centrale deurvergrendeling etc etc
2x sleutels & Onderhouds Boekje is aanwezig .
€ 1350,- inruil is evt. bespreekbaar
info 06 40 100 908
Romeo
Rotterdam
Hoeveel kost een Mitsubishi Colt verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.















































































![Kia Picanto - 1.0 X-ecutive [ NAP cruise climate LM ]](https://cdn.autowereld.nl/I761516860/240x180/kia-picanto-1-0-x-ecutive-nap-cruise-climate-lm.jpg)





























