
Dacia Sandero Stepway - 0.9 TCe SL
Algemeen
| Prijs | € 8.400 |
| Bouwjaar | 2018 |
| Kilometerstand | 109.128 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | - |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | XK-775-V |
| Datum deel 1 | 15-05-2018 (import) |
| Motorvermogen | 66 kW (90 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 898 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | GREY (TED69) |
| Gewicht | 1015 kg |
| Trekgewicht max | 1090 kg |
| Trekgewicht onger. | 555 kg |
Aanbieder
Avelingen-West 4
4202MS Gorinchem
0183-633733
www.kooijman-autogroep.nl
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2016 - 2021
Technische informatie
Koppel: 140 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 50 liter
Acceleratie (0-100): 11,1 s
Topsnelheid: 168 km/u
GVW: 1.550 kg
Wielbasis: 259 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 115 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 5,1 l/100km (1 op 19,6)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 5,8 l/100km (1 op 17,2)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 4,7 l/100km (1 op 21,3)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 119 - € 129 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Standaard: De getoonde prijs is de meeneemprijs incl. geldige APK en tenaamstelling.
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Dacia Nederland Boeingavenue 275 1119 PD Schiphol-Rijk, NL 020-3549418 http://www.dacia.nl klantenservice@dacia.com
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Lichtmetalen wielen 15" 'Chamade' (RDIF26)
- Metaallak (QPA$MV)
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor
- side-skirts
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Kaart van West Europa voor MEDIA NAV (MAPOST)
- mp3-speler
- multimedia-voorbereiding
Interieur & Comfort
- Handmatig bediende airconditioning (CA01)
- achterbank in delen neerklapbaar
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- lederen stuurwiel
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- elektronische remkrachtverdeling
- hill hold functie
- Parkeersensoren in achterbumper (ITPK1)
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
Overig
- Parkeersensoren achter met achteruitrijcamera en sonische weergave (achteruitrijcamera) (ITPK3)
- start/stop systeem
= Bijzonderheden =
TOYOTA OCCASION PAKKET:
VOOR EEN MEERPRIJS VAN € 849,- LEVEREN WIJ UW NIEUWE AUTO MET:
12 maanden BOVAG garantie tot 20.000 kilometers
Onderhoudsbeurt volgens onderhoudsschema van de fabrikant
Uitgebreide aflever-inspectiebeurt
Minimaal 12 maanden APK
Pech-hulp service Europa 1 jaar tot 15.000 kilometers
Volledig poetsen en reinigen
Minimaal halve tank brandstof
Voor de getoonde prijs leveren wij de auto af met:
Wettelijke garantie (non-conformiteit)
Geldige APK
Advertenties onder voorbehoud van druk-, type- en spelfouten.Vragen of een bezichtiging en/of proefrit plannen? Bel of mail direct ons deskundige verkoopteam op 0183-633733.
Advertenties onder voorbehoud van druk-, type- en spelfouten.
Kooijman autogroep: sinds 1959 een familiebedrijf en uitgegroeid tot een begrip in autoland en in de regio. Persoonlijke aandacht zit in onze genen en ook onze vakmensen nemen alle tijd voor u. Wij staan garant voor kwaliteit en persoonlijke aandacht. Dit blijkt onder meer uit onze hoge klanttevredenheidsscores! Tevens zijn wij uitgeroepen tot Platinum Prestige Dealer en zelfs tot beste dealer wereldwijd op het gebied van klanttevredenheid.
Hoeveel kost een Dacia Sandero Stepway verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


























































































































