
Ford Ka - 1.2 TREND ULTIMATE TREKHAAK CLIMA APPLE/ANDROID CRYUSE PARK.SENSOREN EL-RAMEN
Algemeen
| Prijs | € 9.900 |
| Bouwjaar | Juli 2019 |
| Kilometerstand | 34.415 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 31 juli 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | ZS-651-Z |
| Datum deel 1 | 31-07-2019 |
| Topsnelheid | 169 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 13,50 sec |
| Motorvermogen | 63 kW (86 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1242 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Bruin |
| Oorspronkelijke kleur | White Gold (Pn4ew) |
| Gewicht | 1041 kg |
| Trekgewicht max | 500 kg |
| Trekgewicht onger. | 500 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | maart 2018 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Climate Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2018 - 2019
Technische informatie
Koppel: 115 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 42 liter
Acceleratie (0-100): 13,5 s
Topsnelheid: 169 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.550 kg
Afmetingen (LxB): 394 x 170 cm
Wielbasis: 249 cm
Interieur
Interieur: C - Lodha Fabric Seat, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 114 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 5 l/100km (1 op 20,0)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 6,1 l/100km (1 op 16,4)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 4,4 l/100km (1 op 22,7)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 119 - € 129 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Standaard (inbegrepen): Geldige APK , tenaamstellingskosten, registratiekosten, vloeistofcontrole.
- van Leussen afleverpakket (€ 599 meerprijs): NAP gecontroleerde km stand, onderhoud volgens fabrieksschema, preventieve vervanging onderdelen, halve tank brandstof, poetsen van binnen en buiten, 24 uur pechservice in heel Europa (Toyota, Lexus en Ford)
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Standaard"): BOVAG garantie (12 maanden); Nieuwe APK
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Ford Nederland B.V. Stroombaan 16 1181 VX Amstelveen, NL 0707703777 www.ford.nl klanten@ford.com
= Aanvullende opties en accessoires =
- achterbank in delen neerklapbaar
- alarm klasse 1(startblokkering)
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- elektrische ramen voor
- elektronische remkrachtverdeling
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- Interieur-pakket (Apple Carplay/Android Auto, stuurwiel multifunctioneel)
- mistlampen voor
- passagiersairbag
- start/stop systeem
- stuur verstelbaar
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Deze Ford Ka+ 1.2 Trend Ultimate is voorzien van onder andere:
Wij zijn officieel dealer van Toyota, Lexus en Ford en meer dan 45-jaar een begrip in de regio. Bel voor meer informatie 0529-432153 zie ook: www.autobedrijfvanleussen.nl
Kies naast zekerheid bij de aankoop van uw volgende Toyota ook voor kwaliteit, betrouwbaarheid en goede service en verzeker uw Toyota bij Toyota Polis. Profiteer van volledige ontzorging: - Uw dealer als vast aanspreekpunt, - Geen eigen risico, - Tot 5 jaar aanschafwaarde dekking en – Reparatie met originele Toyota onderdelen. Neem contact op met ons verkoopteam voor alle informatie en mogelijkheden.
Disclaimer: Alle moeite is genomen om de informatie op onze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Er kunnen dan ook geen rechten aan deze advertentie worden ontleend. Vertrouwt u daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Hoeveel kost een Ford Ka verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

























































































































