
Ford Mondeo Wagon - 2.3-16V Titanium 2e EIG / AUTOMAAT / CLIMA
Algemeen
| Prijs | € 2.250 |
| Bouwjaar | 2008 |
| Kilometerstand | 306.616 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 11 juli 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 74-GKH-6 |
| Datum deel 1 | 11-07-2008 |
| Topsnelheid | 202 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,80 sec |
| Motorvermogen | 118 kW (160 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2261 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1460 kg |
| Trekgewicht max | 1400 kg |
| Trekgewicht onger. | 740 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 11 |
| Introductiejaar | maart 2007 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Dakrails
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/55 R16
Acceleratie (0-100): 10,8 s
Topsnelheid: 202 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.265 kg
Afmetingen (LxBxH): 483 x 189 x 155 cm
Wielbasis: 285 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 223 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 9,3 l/100km (1 op 10,8)
Brandstofverbruik in de stad: 13,8 l/100km (1 op 7,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 6,7 l/100km (1 op 14,9)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 253 - € 276 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Aluminium interieur afwerking
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Voorstoelen verwarmd
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Metallic lak
- Mistlampen voor
- Verwarmde voorruit
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
Overig
- APK
- Elektrische ramen achter
- Lederen stuurwiel
- Multifunctioneel stuurwiel
- NAP
- Toerenteller
= Bijzonderheden =
Ford Mondeo Wagon Titanium AUTOMAAT uit 2008 met een sterke 2.3-16V benzinemotor te koop aangeboden. Deze Origineel Nederlandse auto heeft een logische NAP kilometerstand en is afkomstig van zijn 2e eigenaar.
Auto rijdt, remt en schakelt goed!
Laatste beurt is geweest bij 306.263 km (13-05-2026).
Betreft een luxe uitvoering met oa:
Climate Control
Cruise control
Navigatie
Stoel verwarming
Parkeersensoren voor en achter
Half lederen bekleding
Multifunctioneel stuurwiel
Elektrische ramen voor en achter
Elektrische buitenspiegels
Licht metalen velgen
Keyless Go
Trekhaak
APK geldig tot 11-07-2027.
Hoeveel kost een Ford Mondeo Wagon verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.




























































