
Hyundai IONIQ 5 - 73kWh LOUNGE/ 360°CAMERA/ ELEKT. STOELEN/ BOSE/ SOH 100%
Algemeen
| Prijs | € 32.850 |
| Prijs excl. BTW | € 27.149 excl. BTW |
| Bouwjaar | Mei 2022 |
| Kilometerstand | 68.773 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 06 februari 2028 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | P-296-NV |
| Datum deel 1 | 06-05-2022 |
| Topsnelheid | 185 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,40 sec |
| Motorvermogen | 160 kW (218 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | - |
| Cilinderinhoud | - |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Phantom Black Pearl |
| Gewicht | 1885 kg |
| Trekgewicht max | 1600 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | mei 2021 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2021
Technische informatie
Koppel: 350 Nm
Aandrijving
Actieradius: 481 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 7,4 s
Topsnelheid: 185 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.430 kg
Afmetingen (LxB): 464 x 189 cm
Wielbasis: 300 cm
Accu
Accu: 73 kWh
Accu laadvermogen: 11 kW
Geschikt voor snelladen: ja
Accu snellaadvermogen: 220 kW
Accu snellaadtijd (10%-80%): 18 minuten
Interieur
Interieurkleur: Zwart Leder
Milieu en verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik (WLTP): 16,8 kWh/100km
CO₂-uitstoot (WLTP): 0 g/km
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Onderhoudshistorie:
- 05-02-2026 (65.498 km): Onderhoudsbeurt
- 27-12-2023 (38.941 km): Onderhoudsbeurt
Aantal eigenaren: 1
Staat
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 252 - € 276 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Basispakket
Dit afleverpakket bevat: Geldige APK, RDW-leges
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Hyundai Motor Netherlands B.V. Postbus 281 2170 AG Sassenheim, NL 0252-240340 www.hyundai.nl klantenservice@hyundai-motor.nl
Overige informatie
Minimale laadtijd van 10% tot 100%: 369 min
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- elektrisch bedienbare achterklep
- verlichte grille/strip
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- dimlichten automatisch
- Extra getint glas
- full-LED koplampen
- keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- lichtmetalen velgen 20"
- Phantom Black Pearl Mica
- Warmtewerende voorruit
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- head-up display
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- DAB ontvanger
- draadloze telefoonlader
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm klein
- Navigatiesysteem full map
- spraakbediening
- volledig digitaal instrumentenpaneel
Interieur & Comfort
- achterstoelen elektrisch verstelbaar
- achterstoelen verwarmd
- elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen
- voorstoelen verwarmd en geventileerd
- warmtepomp
- achterbank in delen neerklapbaar
- armsteun voor
- elektrische ramen voor en achter
- keyless start
- lederen stuurwiel
- lendesteunen (verstelbaar)
- stuurwiel multifunctioneel
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
- zonnescherm zijruiten
Veiligheid
- dodehoekdetectie met correctie
- rondomzicht camera
- achteruitrij assistent
- alarm klasse 1(startblokkering)
- autonome parkeerfunctie
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- kruisend verkeer detectie
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- zelfstandige rijstrookwissel
- zij airbag(s) voor
Overig
- BOSE Premium Audiosysteem
- 360° Camera
- Instructieboekjes aanwezig
- Isofix kinderstoelbevestiging
- RDW-leges
- stuurwiel verwarmd
- V2L-aansluiting onder tweede zitrij
- Vehicle-to-load
- Volledige onderhoudshistorie beschikbaar
Hoeveel kost een Hyundai IONIQ 5 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.



















































































































