
Kia EV6 - GT AWD 77.4 kWh // TREKHAAK // MERIDIAN AUDIO// SCHUIFKANTELDAK //
Algemeen
| Prijs | € 40.800 |
| Prijs excl. BTW | € 33.719 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2022 |
| Kilometerstand | 60.291 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 21 december 2026 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | KHN-62-X |
| Datum deel 1 | 21-12-2022 (import) |
| Topsnelheid | 260 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 3,50 sec |
| Motorvermogen | 430 kW (585 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | - |
| Cilinderinhoud | - |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 2100 kg |
| Trekgewicht max | 1800 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | april 2021 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Schuifdak
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Skiluik
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: apr. 2021 - okt. 2024
Technische informatie
Vermogen: 430 kW (585 PK)
Vermogen elektromotor(en): 160 kW (218 PK)
Koppel: 740 Nm
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 3,5 s
Topsnelheid: 260 km/u
Accu: 74 kWh
Maten en gewichten
GVW: 2.610 kg
Afmetingen (LxBxH): 470 x 189 x 155 cm
Wielbasis: 290 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot: 0 g/km
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 290 - € 317 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (€ 995): 12 Maanden Bovag garantie + Onderhoudsbeurt: Prijs inclusief 12 maanden BOVAG garantie
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Nieuwe APK
Productveiligheid
Fabrikant: Bergmans Auto's B.V. De Run 5125C 5503LV VELDHOVEN, NL 040-3410031 http://www.bergmansautos.nl verkoop@bergmansautos.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch glazen schuif-/kanteldak
- Elektronisch Sper Differentieel
- File assistent
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 21"
- Metaalkleur
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
Infotainment
- Audio installatie premium
- Head-up display
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Rondomzicht camera
- Spraakbediening
- zelfstandige rijstrookwissel
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank met armsteun en skiluik
- Achterbank verstelbaar
- Achterbank verwarmd
- Armsteun voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Keyless start
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- dodehoekdetectie met correctie
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Overige
- achterspoiler onderscheidend
- Apple Carplay/Android Auto
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Autonome parkeerfunctie
- Bluetooth
- Bots herkenning systeem
- buitensp.elektr.verstel -verwarmb.+inklapbaar
- buitenspiegels in andere kleur
- Connected services
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Dab
- Draadloze telefoonlader
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektrisch variabele schokdemperafstelling
- Extra getint glas achter
- geluidsimulator
- hemelbekleding donker
- Kruisend verkeer detectie
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Matrix led koplampen
- multimedia scherm groot
- multimedia scherm standaard
- Oplaadmogelijkheid
- Rijstrooksensor met correctie
- schakelpaddles
- sfeerverlichting
- stuur kunstleder
- stuur multifunctioneel
- stuur verwarmd
- suede bekleding
- Uitparkeer waarschuwing
- uitstap waarschuwing
- Vehicle-to-load
- Vervolgbotsing preventie
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- voorspoiler onderscheidend
- warmtepomp
- zwarte (glans) exterieur delen
- zwarte glans (piano)lak interieur afwerking
= Bijzonderheden =
Deze Kia EV6 GT staat te koop voor een prijs van € 40.800 ,-.
Deze prijs is inclusief BOVAG 40 punten check, een apk-keuring en 3 maanden garantie.
Aflevering met BOVAG afleverbeurt en 12 maanden BOVAG garantie is ook mogelijk tegen een meerprijs van € 995,-
Nieuwsgierig geworden? Wij laten deze auto graag in het echt aan u zien en bieden daarbij geheel vrijblijvend een proefrit aan. Bel voor een afspraak met 040-3410031. Inruil en/of financiering behoort tot de mogelijkheden, hierin adviseren wij u graag. Wij verkopen auto's in de prijsklasse 10.000 tot 60.000 euro en hebben doorgaans 100 auto's op voorraad. Ook kun je bij ons terecht voor reparaties, onderhoud en apk. Kijk voor openingstijden op de website www.bergmansautos.nl. Ondanks de zorg die door ons wordt besteed aan de correcte invoer van de occasiongegevens kan Bergmans Auto's niet verantwoordelijk en/of aansprakelijk worden gehouden voor eventuele fouten of onvolkomenheden.
Hoeveel kost een Kia EV6 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


























































































































