
Mercedes-Benz Vito - Bestel 116 CDI Extra Lang
Algemeen
| Prijs | € 10.950 excl. BTW |
| Prijs incl. BTW | € 13.250 |
| Bouwjaar | Juni 2017 |
| Kilometerstand | 218.326 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 01 mei 2027 |
| BTW auto | Ja, excl. BTW |
| Kenteken | VTL-43-G |
| Datum deel 1 | 22-06-2017 (import) |
| Topsnelheid | 194 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,00 sec |
| Motorvermogen | 120 kW (163 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2143 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | Blauw |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw |
| Gewicht | 1985 kg |
| Trekgewicht max | 2500 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | juni 2016 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Stoelverwarming
- Dakrails
- Trekhaak
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Graag voor uw bezoek contact opnemen over de beschikbaarheid van voertuig en personeel om teleurstelling te voorkomen.
Een goed rijdende Mercedes Vito 116 CDI Extra Lang met plaats voor 3 personen. De 2.1 liter dieselmotor creëert een vermogen van 163pk en mag een geremde aanhanger van maximaal 2.500kg trekken. Tevens loopt de APK nog tot 05-2027!
De afmetingen van de laadruimte zijn: Lengte 306cm, de breedte 168cm en de hoogte 139cm.
Verder is deze Mercedes Vito voorzien van: Airco, Cruise control, Radio, Achteruitrijdcamera, Bestuurdersstoel verwarmbaar, Schakelflippers, Trekhaak etc.
Bij interesse kunt u bellen met 0625223732 of mailen naar mathjeu@frieslandbedrijfswagens.nl
Mercedes Vito 116 CDI Extra Lang 3-Pers Trekhaak/Camera/Cruise/Bluetooth/APK:05-2027
- Kenteken: VTL-43-G
- Merk: Mercedes
- Model: Vito Bestel
- APK tot: 01-05-2027
- Tellerstand: 218326 KM
- Carrosserievorm: Bestel
- Aantal deuren: 4
- Brandstofsoort: Diesel
- Bouwjaar: 2017
- Transmissie: Automaat
- Kleur: blauw
- Bekleding: Stof
- Kleur interieur: zwart
- Motorinhoud: 2143 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: 651.950
- Vermogen: 120 kW / 163pk
- Ledig gewicht: 1985 kg
- Max. trekgewicht: 2500 kg
- Aantal zitplaatsen: 3
- BTW/Marge: BTW aftrekbaar, de prijs is exclusief BTW
- Lengte: 537 cm
- Breedte: 193 cm
- Laadruimte lengte: 306 cm
- Laadruimte breedte: 168 cm
- Laadruimte hoogte: 139 cm
- Emissieklasse: Euro 6
Pakket: Parkeer pakket
- Achteruitrijcamera
- Parkeer assistent
Pakket: Professional Pack
- Airco
- Dimlichten automatisch
- Warmtewerend glas
Comfort
- Cruise control
Exterieur
- Achterklep met ruit
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Trekhaak
- Zijschuifdeur rechts
Infotainment
- Audio installatie
- Radio
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- 3-zits
- Airco
- Elektrische ramen voor
- Houten vloer in laadruimte
- Middenarmsteun voor
- Schakelflippers
- Stoelverwarming bestuurdersstoel
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
Milieu
- Start/stop systeem
Overige
- Aanhanger assistent
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Passagiersairbag
- Zijwind assistent
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
Friesland Bedrijfswagens
Het Helmhout 8
9206AZ Drachten
0625223732
mathjeu@frieslandbedrijfswagens.nl
www.frieslandbedrijfswagens.nl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
Hoeveel kost een Mercedes-Benz Vito verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.




































































































