
Opel Meriva - 1.4 Turbo Automaat
Algemeen
| Prijs | € 8.450 |
| Bouwjaar | 2017 |
| Kilometerstand | 150.924 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 11 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | TF-297-D |
| Datum deel 1 | 06-02-2017 (import) |
| Topsnelheid | 185 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,90 sec |
| Motorvermogen | 88 kW (120 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1364 cc |
| Energielabel | F |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1371 kg |
| Trekgewicht max | 1300 kg |
| Trekgewicht onger. | 720 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | januari 2014 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jan. 2014 - apr. 2017
Modelcode: B
Technische informatie
Koppel: 200 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 54 liter
Acceleratie (0-100): 11,9 s
Topsnelheid: 185 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.995 kg
Afmetingen (LxBxH): 430 x 181 x 162 cm
Wielbasis: 264 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 166 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,1 l/100km (1 op 14,1)
Brandstofverbruik in de stad: 9,5 l/100km (1 op 10,5)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,7 l/100km (1 op 17,5)
Onderhoud, historie en staat
Aantal eigenaren: 1
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Riva Automobielen Mandenmakerstraat 11 1991JG VELSERBROEK, NL 0613875252 http://www.riva-automobielen.nl info@riva-automobielen.nl
Overige informatie
Onderhoudsboekjes: Digitaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Metaalkleur
Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Radio-cd/mp3 speler
Interieur
- Elektrische ramen voor en achter
- Zuinig en sterk
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
Overige
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Nette auto
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
= Bijzonderheden =
Let op! Deze ontzettend leuke Opel Meriva is voorzien van alle opties en accessoires die autorijden zo leuk maken. Auto is recent voorzien van een grote onderhoudsbeurt.
Riva Automobielen Mandenmakerstraat 11 in Velserbroek 023 - 583 00 45 of mobiel 06-13875252. Sinds jaar en dag een begrip in de gebruikte Automobielen. Bij Riva Automobielen vind u altijd een mooie occasion voor u op maat. Kijk ook op onze website voor al onze andere occasions, aanbiedingen en routeplanner. Bij ons kunt u terecht voor Garantie pakketten tot 6 maanden, uw inruilauto is altijd welkom. Neem gerust contact met ons op als u vragen heeft, bel 06-13875252. Auto financiering tegen gunstige tarieven mogelijk. Hoewel wij veel zorg besteden aan onze advertenties is het mogelijk dat er fouten in deze advertentie staan. Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend. Controleer daarom voor aankoop alle zaken die uw aankoop zouden kunnen beïnvloeden
Hoeveel kost een Opel Meriva verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.



























































































