
MINI Aceman - SE - John Cooper Works - Pakket M - Pano - Head-up - JCW
Algemeen
| Prijs | € 36.875 |
| Prijs excl. BTW | € 30.547 excl. BTW |
| Bouwjaar | April 2025 |
| Kilometerstand | 21.782 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 07 april 2029 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | HJX-30-X |
| Datum deel 1 | 07-04-2025 |
| Topsnelheid | 170 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,10 sec |
| Motorvermogen | 160 kW (218 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | - |
| Cilinderinhoud | - |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Rood (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Rebel Red (rood metallic) |
| Gewicht | 1685 kg |
| Trekgewicht max | 750 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | september 2024 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: sep. 2024 - 2026
Modelcode: J05
Typenummer: 81GC
Technische informatie
Koppel: 330 Nm
Aandrijving
Actieradius: 406 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 7,1 s
Topsnelheid: 170 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.235 kg
Afmetingen (LxBxH): 408 x 175 x 151 cm
Wielbasis: 261 cm
Accu
Aanwezige accu: gekocht
Accu: 54 kWh, Type lithium-ion
Accu laden: Type 2, 3-fasen, 11 kW, 87 km actieradius per uur, compleet vol in 4 uur en 55 minuten
Accu snelladen: Combined Charging System, 95 kW, 465 km actieradius per uur, compleet vol in 27 minuten
Interieur
Interieur: Stof/Vescin Combinatie (JCW Black), Leder/stof (TDJ3)
Milieu en verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 14 kWh/100km
CO₂-uitstoot: 0 g/km
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 214 - € 234 per kwartaal
Garantie
Fabrieksgarantie tot: 06-04-2028
Garantie: Bergwerff Garantie
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): BOVAG Garantie 12 maanden: https://www.bovag.nl/BovagWebsite/media/BovagMediaFiles/Downloads/Garantie%20en%20voorwaarden/Algemene-Garantievoorwaarden-Auto-1-2-2018.pdf
Productveiligheid
Fabrikant: Kallenhard B.V. Bannepoort 2 4205MZ GORINCHEM, NL 0183624011 http://www.kallenhard.nl dick@bergwerffbmw.nl
Overige informatie
Bruikbare accucapaciteit: 51.49 kWh
Ingeschatte actieradius: 327 km
Ingeschat verbruik: 18.24 kWh/100km
Actieradius praktijk zomer: 301 km
Actieradius praktijk winter: 260 km
Verbruik praktijk zomer: 17.95 kWh/100km
Verbruik praktijk winter: 21.51 kWh/100km
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Keyless entry
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Grootlichtassistent
- LED achterlichten
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
Infotainment
- Head-up display
- Audio-installatie
- DAB ontvanger
- Multimedia-voorbereiding
- Spraakbediening
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Voorstoelen verwarmd
Veiligheid
- Alarm klasse 3
- Head up display
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side achter
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Dodehoek detector
- Hill hold functie
- Vermoeidheids herkenning
Overige
- (0430)
- 18" John Cooper Works Slide Spoke black (01QR)
- Alarmsysteem klasse 3 (VbV/SCM) (0302; Alarm klasse 3)
- Comfort Access (0322; Keyless entry)
- Elektrisch verwarmde voorstoelen (0494)
- Extra getint glas in achterportierruiten en achterruit (0420)
- Glazen panoramadak (0402)
- John Cooper Works Uitvoering (07KQ)
- LED-koplampen met uitgebreide functies (05A4)
- MINI Head-Up Display (06AD; Head-up display)
- Pakket M (07YF)
- Parking Assistant (05DM)
- Stuurwielrand Verwarmd (0248)
- Aanhanger assistent
- aanhanger manoeuvreerhulp
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Actieve Voetgangersbescherming (08TF)
- Active Guard: botswaarschuwing met city-remfunctie (05AV)
- AG Intern (08R3)
- Akoestische waarschuwing voor voetgangers (04U9)
- andere dakkleur
- Apple Carplay/Android Auto
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Banden reparatieset (02VC)
- Bandenspanningsweergavesysteem (02VB)
- Bluetooth
- BMW TeleServices (06AE)
- buitenspiegels in andere kleur
- centrale airbag voor
- Connected services
- Dab
- DAB-tuner (0654; DAB ontvanger)
- Dakdraagsysteem (0386)
- Dak in Jetblack (03B5)
- Draadloos oplaadstation (06NX)
- Draadloze telefoonlader
- Driving Assistant (05AS)
- Engelse taalversie (0853)
- EU AG intern (0230)
- Extra getint glas achter
- full-LED koplampen
- geluidsimulator
- Gevarendriehoek en verbanddoos (0428)
- Hemelbekleding Anthrazit (04AA)
- hemelbekleding donker
- High-beam assistant (05AC)
- Intelligent Emergency Call (06AF)
- Isofix bevestiging passagierstoel voor (0478)
- JCW Trim specifieke onderdelen (09T9)
- John Cooper Works Sport brake (03C1)
- John Cooper Works Sport stoel (04FN)
- John Cooper Works stuurwiel (02XK)
- Kilometertacho (0548)
- Koudemiddel (08R9)
- kunstlederen/stof bekleding
- Laadaansluiting AC (wisselstroom) laden (04U8)
- Laadkabel (Mode 3, 22kW) (04T2)
- Mini experience modes (04VF)
- MINI Interaction Unit (06WE)
- Modeljaar Code (0993)
- multimedia scherm standaard
- Oplaadmogelijkheid
- Personal eSIM (06PA)
- Premium sportstoelen
- Rebel Red (P0C72)
- Rijstrooksensor met correctie
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- sfeerverlichting
- smartphone entry
- Stof/Vescin Combinatie (JCW Black) (FTDJ3)
- stuur kunstleder
- stuur verwarmd
- Uitparkeer waarschuwing
- uitstap waarschuwing
- Veiligheidsinformatie (087A)
- Vervolgbotsing preventie
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Wielslotbouten (02PA)
- WiFi
- zwarte (glans) exterieur delen
Kallenhard Garantie
• Technisch afleverklaar gemaakt volgens de hoogste standaard
• 6 maanden onderhoudsvrij of minimaal 10.000 kilometer
• Gratis BMW Verlengde Pechhulp
Lees meer over de unieke Kallenhard Garantie op https://kallenhard.nl/service/garantie/
Hoeveel kost een MINI Aceman verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
















































































