
Audi Q8 - 60 TFSI e quattro Pro Line S Competition Mega Compleet SQ8 style
Algemeen
| Prijs | € 104.895 |
| Prijs excl. BTW | € 86.775 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2024 |
| Kilometerstand | 16.000 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | - |
| Datum deel 1 | 19-12-2024 |
| Topsnelheid | 240 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 5,00 sec |
| Motorvermogen | 360 kW (489 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 6-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2995 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Mythos black |
| Gewicht | 2390 kg |
| Trekgewicht max | 3500 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 26 |
| Introductiejaar | april 2024 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Kruisbroeksestraat 10
5281RT Boxtel
0411-672844
www.brusselersautos.nl
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Sportstoelen
- Dakrails
- Trekhaak
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2024
Technische informatie
Koppel: 500 Nm
Wielbasis: 300 cm
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Plug-in hybride: Ja
Tankinhoud: 75 liter
Actieradius: 85 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 5,0 s
Topsnelheid: 240 km/u
Accu
Accu: 26 kWh
Accu laadvermogen: 7.4 kW
Accu laadtijd: 3 uur en 45 minuten
Interieur
Interieurkleur: Zwart ruitleder alcantara hemel
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 30 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Historie
Aantal eigenaren: 1
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 495 - € 541 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: standaard: Wettelijke garantie, geldige APK, en RDW-leges.
Dit afleverpakket bevat: Nieuwe APK
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Audi AG Auto-Union-Straße 1 85057 Ingolstadt, NL 0800-28347378423 https://www.audi.de/de/ kundenbetreuung@audi.de
= Aanvullende opties en accessoires =
- achterbank verwarmd
- actieve noodgeval assistent
- airco separaat achter
- Autonomous Emergency Braking
- bots herkenning en activatie
- dark Logo's
- elektrisch glazen panorama-dak
- kunstlederen interieurdelen
- laser LED koplampen
- lichtmetalen velgen multi-spaaks 23"
- Luxe lederen bekleding
- metaalkleur
- Navigatiesysteem full map
- RS achterklepspoiler
- RS onderstel afstelling (verlaagd)
- RS sideskirts
- RS Voorspoiler
- S Line exterieur
- Smoked headlights laser matrix
- SQ8 Dubbel Uitlaatsysteem
- voorstoelen verwarmd
- achterasbesturing
- achterbank verstelbaar
- achteruitrijcamera
- adaptief demping systeem
- alarm klasse 3
- armsteun achter
- armsteun voor
- Assistentie Pakket Plus (achteropkomend verkeer waarschuwing, cruise control adaptief met Stop&Go, dodehoek detectie, file assistent, uitwijk assistent, achteruitrij assistent, autonome parkeerfunctie, kruisend verkeer detectie, rondomzicht camera, uitstap waarschuwing)
- Audio installatie premium
- automatische snelheids begrenzing
- bagagedek
- bandenspanningscontrolesysteem
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- bots waarschuwing systeem
- buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- City-pakket (achteropkomend verkeer waarschuwing, dodehoek detectie, achteruitrij assistent, kruisend verkeer detectie, uitstap waarschuwing)
- connected services
- DAB ontvanger
- dakspoiler
- dimlichten automatisch
- draadloze telefoonlader
- elektrisch bedienbare achterklep
- elektrische ramen voor en achter
- elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- elektrisch verstelbare passagiersstoel
- elektrisch verstelbare stuurkolom
- Extra getint glas
- geluidsisolerend glas
- grootlichtassistent
- head-up display
- hemelbekleding alcantara
- hemelbekleding donker
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen actief
- interieur voorverwarmingsinstallatie
- koplampen adaptief
- koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- lederen stuurwiel
- Lendesteun(en) elektrisch verstelbaar
- luchtvering en automatische niveauregeling
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm klein
- oplaadmogelijkheid
- parkeer assistent
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- Premium sportstoelen
- rijstrooksensor
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- sfeerverlichting
- sluitbekrachtiging
- smartphone entry
- sportonderstel
- start/stop systeem
- Stoelen-pakket (voorstoelen met massagefunctie en geventileerd)
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- stuurwiel verwarmd
- telefoonintegratie
- Tour pakket (file assistent, uitwijk assistent)
- Trekhaak-pakket (aanhanger assistent, trekhaak elektrisch uitklapbaar)
- verkeersbord detectie
- verwarmde voorruit
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi voorbereiding
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Facelift Q8 60 TFSIe Competition in een zeer complete uitvoering afkomstig van eerste eigenaar dealer onderhouden en geniet nog volledige fabriek garantie!
Deze beuker verkeert in een zeer mooie staat en is MEGA rijkelijk uitgerust het Mythos zwart met glans zwarte afwerking zorgt voor een echte WAUW factor !
Uiteraard kunnen wij het niet laten en monteren wij ons bekende SQ8 pakket op deze Beuker.
Deze Beuker wordt standaard geleverd op glans zwarte 23"lm trapezium velgen (zie laatste foto)
Let wel archieffoto's maar geven de kanjer goed weer ! Nieuwprijs € 150k plus!
voor meer info neem contact met ons op ook kunnen wij deze Beuker leveren met een interessante fiscale waarde !!
Meer Foto's, Kijk op onze website www.brusselersautos.nl
Voor meer info neem contact op met ons verkoopteam ook WhatsApp bereikbaar 06-53165599
Tot ziens bij Auto-Brusselers de Audi Q Specialist
De Koffie staat klaar. Aflevering en BOVAG Garantie Pakket vanaf € 1.495,- / Keramische lakcoating € 1.295,-
Hoeveel kost een Audi Q8 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


































































































