
Nissan Qashqai - 1.6 Acenta Cruise Trekhaak Bluetooth
Algemeen
| Prijs | € 5.995 |
| Bouwjaar | 2010 |
| Kilometerstand | 162.040 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 11 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 59-LXL-3 |
| Datum deel 1 | 22-07-2010 |
| Topsnelheid | 178 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,80 sec |
| Motorvermogen | 84 kW (114 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1210 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 655 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 15 |
| Introductiejaar | februari 2010 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Trekhaak
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Zeer nette volledig dealer onderhouden, recent nog een beurt gehad en APK.
Nissan Qashqai 1.6 Acenta Cruise Trekhaak Bluetooth
- Kenteken: 59-LXL-3
- Merk: Nissan
- Model: Qashqai
- APK tot: 11-05-2027
- Tellerstand: 162040 KM
- Carrosserievorm: SUV
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2010
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: zwart Metallic
- Bekleding: Stof
- Kleur interieur: zwart
- Motorinhoud: 1598 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: HR16
- Vermogen: 84 kW / 114pk
- Ledig gewicht: 1210 kg
- Max. trekgewicht: 1200 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 6.6 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 433 cm
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Dealer onderhouden
- Motorrijtuigenbelasting: € 172 - 188 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 4
Comfort
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dimlichten automatisch
- Lichtmetalen velgen 17"
- Mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Trekhaak
Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Radio CD speler
Interieur
- Airco
- Airco automatisch
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Lederen versnellingspook
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Stuur leder
Overige
- All Season banden
- Anti Blokkeer Systeem
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
Carroz Automotive is een klein, flexibel en bovenal klantgericht RDW erkend autobedrijf. Wij hebben overwegend Volkswagen, Audi en BMW occasions op voorraad maar verder ook een gevarieerd aanbod van kleine en grote occasions. Wanneer u op zoek bent naar een betrouwbare gebruikte auto bent u bij ons aan het juiste adres. Wij kunnen tevens u het werk uit handen nemen en uw auto voor u verkopen. Informeer naar de mogelijkheden. Staat uw auto er niet tussen? Dan gaan wij graag voor u op zoek!
Om u in alle rust goed te woord te kunnen staan, werken wij graag op afspraak. Tel: 06-47438138
www.carroz.nl
Wij proberen onze advertenties zo zorgvuldig mogelijk op te maken, helaas zijn fouten daarbij niet uit te sluiten. Er kunnen geen rechten ontleend worden aan de informatie in onze advertentie.
Carroz Automotive
Oude Stationsstraat 23 e
5591JH Heeze
0647438138
info@carroz.nl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jou belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
Hoeveel kost een Nissan Qashqai verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.































































