
Opel Astra - Astra 1.6 Edition Airco 5drs Inruil Mogelijk
Algemeen
| Prijs | € 5.250 |
| Bouwjaar | 2015 |
| Kilometerstand | 141.549 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 19 juli 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | J-868-RK |
| Datum deel 1 | 28-08-2015 (import) |
| Topsnelheid | 188 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,70 sec |
| Motorvermogen | 85 kW (116 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1293 kg |
| Trekgewicht max | 1250 kg |
| Trekgewicht onger. | 680 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | september 2009 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- ESP
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 225/45 R17
Acceleratie (0-100): 11,7 s
Topsnelheid: 188 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.905 kg
Afmetingen (LxBxH): 437 x 187 x 149 cm
Wielbasis: 269 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 158 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,7 l/100km (1 op 14,9)
Brandstofverbruik in de stad: 8,9 l/100km (1 op 11,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,5 l/100km (1 op 18,2)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
Exterieur
- Dimlichten automatisch
- Metallic lak
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
Overig
- BOEKJES AANWEZIG
- Radio\Cd\Mp3
- ROOK VRIJ
= Bijzonderheden =
DAVE GENTILE OCCASIONS
Ambachtsring 36
1969 NH HEEMSKERK
06-55 726 376 INFO@DAVEGENTILE.NL
OPENINGSTIJDEN MAANDAG T/M VRIJDAG VAN
10.00 UUR TOT 17.00 UUR
ZATERDAG VAN 10.00 UUR TOT 14.00 UUR
INRUIL MOGELIJK OOK SCOOTERS .EN OUDE BROMMERS.
Hoeveel kost een Opel Astra verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.






























































