
Opel Mokka - 1.4 Turbo 140PK Start/Stop Cosmo
Algemeen
| Prijs | € 9.250 |
| Bouwjaar | Juni 2016 |
| Kilometerstand | 187.604 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | JV-137-R |
| Datum deel 1 | 29-06-2016 |
| Topsnelheid | 193 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,90 sec |
| Motorvermogen | 103 kW (140 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1364 cc |
| Energielabel | E |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1294 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 500 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | januari 2016 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/cassette-speler
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
Extra informatie
Algemene informatie
Constructiejaar: 2016-06
Modeljaar: 2016
Prestaties
Topsnelheid: 193 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.828 kg
Afmetingen (LxBxH): 428 x 178 x 166 cm
Wielbasis: 256 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 139 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6 l/100km (1 op 16,7)
Brandstofverbruik in de stad: 7,6 l/100km (1 op 13,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,1 l/100km (1 op 19,6)
Historie
RDW Tellerrapport: https://voertuigrapportdownloaden.rdw.nl/kenteken/JV137R
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
= Aanvullende opties en accessoires =
Algemene Opties en Accessoires
- Bluetooth carkit
- Geblindeerde ruiten achter
- ISO-fix
- Middenarmsteun
- Parkeercamera achter
- Parkeersensoren voor & achter
Audio, tv en 12v access
- 230-Volt aansluiting aan achterzijde middenconsole
- Radio CD 400 met Bluetooth, USB-aansluiting en stuurwielbediening
Comfort aandrijving
- Cruise Control met snelheidsbegrenzer
Gordels en airbags
- Front-, zij- en gordijnairbags
- Uitschakelbare passagiersairbag
- Veiligheidsgordel-waarschuwingssysteem voor en achter
- Veiligheidsgordels, 3-punts, met dubbel gordelspanners voor
Lading interieur
- Opberglade onder passagiersstoel (vervalt i.c.m. lederen bekleding)
- Opbergruimte onder laadvloer in bagageruimte
- Zonnebrilhouder bestuurderszijde
Ruiten en glas
-
- Elektrisch bedienbare ramen achter
- Elektrisch bedienbare ramen voor inclusief one-touch functie bestuurderszijde
- Warmtewerende voorruit
Sloten
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Inklapbare sleutel
Specifiek
- navi
- Navi ECC Camera
Stuurinrichting
- In hoogte en diepte verstelbaar stuurwiel
- Snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging
Trim exterieur
- Bodembeschermers voor en achter, zilverkleurig
- Chromen sierlijst over de heuplijn
- Deurgrepen in carrosseriekleur met chromen strip
- Dorpelstrips
- Standaard lak
Trim interieur
- 3-spaaks lederen stuurwiel
- Chromen interieuraccenten
- Luxe bekleding Morrocana, Dark Galvanized of Saddle Up met contrasterende stiksels
- Pedal Release System (PRS)
Veiligheid aandrijving
- Hill Descent Control (HDC)
- Hill Start Assist (HSA)
Velgen en banden
- 18'' lichtmetalen velgen, 5-spaaks, Midnight Silver
- Bandenreparatieset
Ventilatie en verwarming
- Electronic Climate Control (ECC), links-rechts gescheiden
Verlichting exterieur
- Automatic Light Control (ALC)
- Automatisch grootlicht
- Dagverlichting ''Wing''
- Halogeen koplampen
- Mistlampen voor
Verlichting interieur
- Sfeerverlichting 'Ambient Light'
Zetels
- Armsteun achter met 2 bekerhouders
- Armsteun bestuurdersstoel
- Derde hoofdsteun achterin
- In hoogte verstelbare bestuurdersstoel
- In lengterichting verstelbare passagiersstoel
- In ongelijke delen neerklapbare achterbankleuning 60/40 met armsteun
- Installatievoorziening kinderzitjes (ISOFIX) op achterbank (2x)
Zichtbaarheid
- Elektrisch bedienbare en verwarmde buitenspiegels in carrosseriekleur
- Elektrisch inklapbare buitenspiegels
- Park Pilot (parkeersensoren voor en achter)
- Verlichte spiegels in zonneklep voor bestuurder en passagier
= Bijzonderheden =
Deze OPEL Mokka staat garant voor vele veilige en comfortabele kilometers. De aandrijving van deze OPEL wordt verzorgd door een viercilinder benzinemotor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. Goeie looks? Jazeker! Maar de sportstoelen zorgen ook voor een goed gesteunde en comfortabele zit. U wordt in deze auto ook getrakteerd op 18 inch lichtmetalen velgen, donker getint glas achter, in delen neerklapbare achterbank, wing dagrijverlichting en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Geen nekkramp of spiegelwerk meer bij het achteruitrijden: de parkeerhulp met achteruitrijcamera kijkt en ziet alles! Het navigatiesysteem geeft duidelijke instructies. Zo komt u veilig en vlot aan waar u moet zijn. Dankzij climate control links en rechts gescheiden is het interieur behaaglijk warm of verfrissend koel. De regensensor schakelt automatisch de ruitenwissers in bij regenval. Zuinig en zeker zoeven? Dan is de cruise control ideaal! De uitrusting van deze OPEL is met automatisch dimmende binnenspiegel, 3-spaaks lederen stuur, 2 isofix-aansluitingen, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer behoorlijk compleet.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze OPEL Mokka samen. Geen gehannes meer met de handrem en gas geven bij stilstaan op een oplopend stuk weg. De hill hold control zorgt voor een geslaagde hellingproef.
Als u meer wilt weten over deze OPEL, dan vertellen we u dat graag. Belt of mailt u ons vandaag nog?
Hoeveel kost een Opel Mokka verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.















































































