
Peugeot 206 SW - 1.6-16V Quiksilver Climatronic/StrBkr/Trekh
Algemeen
| Prijs | € 950 |
| Bouwjaar | 2003 |
| Kilometerstand | 210.945 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 27 juni 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 27-NF-DL |
| Datum deel 1 | 13-08-2003 |
| Topsnelheid | 194 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,90 sec |
| Motorvermogen | 80 kW (109 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1586 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Licht grijs metallic |
| Gewicht | 1048 kg |
| Trekgewicht max | 1100 kg |
| Trekgewicht onger. | 500 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 15 |
| Introductiejaar | juni 2003 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lederenbekleding
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Trekhaak
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jan. 2004 - feb. 2006
Technische informatie
Koppel: 147 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 50 liter
Acceleratie (0-100): 10,9 s
Topsnelheid: 194 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.563 kg
Afmetingen (LxBxH): 403 x 166 x 144 cm
Wielbasis: 244 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
Emissieklasse: Euro 3
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,7 l/100km (1 op 14,9)
Brandstofverbruik in de stad: 8,7 l/100km (1 op 11,5)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,5 l/100km (1 op 18,2)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Onderhouden volgens voorschriften: ja
Aantal eigenaren: 6
Staat
Algemene staat: goed
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 119 - € 129 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Auto Brinkman Bruynvisweg 24 1531AZ WORMER, NL 0756154202 http://www.autobrinkman.nl info@autobrinkman.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Metaalkleur vernis
- mistlampen voor
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen voor
- Stuur verstelbaar
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
Overige
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Niet in gerookt
- stuur leder
= Bijzonderheden =
Auto rijdt perfect en is voorzien van een ijskoude airco !!
Berichten met “laatste prijs?” of biedingen worden niet beantwoord.
Welkom bij Auto Brinkman te Wormer.
Bij ons bent u op het juiste adres voor een leuke auto tegen de juiste prijs. De verkopers staan u graag te woord.
Inruil van uw huidige auto is mogelijk.
Openingstijden :
Dinsdag tot en met vrijdag van 10:00 tot 17:00
Zaterdag van 10:00 tot 16:00
Adresgegevens :
Auto Brinkman
Bruynvisweg 24
1531 AZ Wormer
Tel. +31756154202
Tel. +31683084300
Hoeveel kost een Peugeot 206 SW verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.





































































![Audi A5 - 2.0 TFSI MHEV Sport S-line Edition Aut. [ LED Navi PDC Clima ]](https://cdn.autowereld.nl/I761890258/240x180/audi-a5-2-0-tfsi-mhev-sport-s-line-edition-led-navi-pdc-clima.jpg)

























