
Peugeot 206 - 1.4-16V Premium | Airco | Lange APK |
Algemeen
| Prijs | € 999 |
| Bouwjaar | Januari 2004 |
| Kilometerstand | 219.837 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 05 maart 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 91-NS-GP |
| Datum deel 1 | 31-01-2004 |
| Topsnelheid | 178 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,90 sec |
| Motorvermogen | 65 kW (88 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1360 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 949 kg |
| Trekgewicht max | 900 kg |
| Trekgewicht onger. | 500 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | oktober 2003 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Peugeot 206 1.4-16V Premium | Airco | Lange APK |
- Kenteken: 91-NS-GP
- Merk: Peugeot
- Model: 206
- APK tot: 05-03-2027
- Tellerstand: 219837 KM
- Carrosserievorm: Hatchback
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2004
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: grijs
- Motorinhoud: 1360 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: KFU
- Vermogen: 65 kW / 89pk
- Ledig gewicht: 949 kg
- Max. trekgewicht: 900 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 6.1 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 382 cm
- Motorrijtuigenbelasting: € 92 - 99 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 3
Comfort
- Regensensor
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling
- Mistlampen voor
- Warmtewerend glas
Infotainment
- Audioinstallatie met CD-speler
- Radio CD speler
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Electronic climate control
- Elektrische ramen voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Hoofdsteunen achter
- Hoofdsteunen voor
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
- Velours bekleding
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Bestuurdersairbag
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
Deze goed onderhouden Peugeot hebben wij ingeruild en mag zo weer weg.
Rijd en schakelt goed.
APK: 05-03-2027
Inruilen van u huidige auto is mogelijk
Let op: Wij zijn alleen op afspraak geopend.
Door toenemende drukte én om ervoor te zorgen dat wij iedere klant zo goed mogelijk kunnen helpen, verzoeken wij u altijd telefonisch contact op te nemen voor het maken van een afspraak. Tel: 0613806878
Van der Wijk Automotive
Van der Waalspark 42
9351VC Leek
0613806878
vdwautomotive@gmail.com
www.vanderwijkautomotive.nl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
Hoeveel kost een Peugeot 206 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
















































































































