
Renault 5 - 5 techno 150 pk comfort range | Adapt. Cruise | Harman Kardon | Stoel- & Stuurverw. |
Algemeen
| Prijs | € 27.445 |
| Prijs excl. BTW | € 22.682 excl. BTW |
| Bouwjaar | December 2024 |
| Kilometerstand | 28.302 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 20 december 2028 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | GXN-35-G |
| Datum deel 1 | 20-12-2024 |
| Topsnelheid | 150 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,00 sec |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | - |
| Cilinderinhoud | - |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Noir étoilé |
| Gewicht | 1424 kg |
| Trekgewicht max | 500 kg |
| Trekgewicht onger. | 500 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | november 2025 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2024
Technische informatie
Koppel: 245 Nm
Aandrijving
Actieradius: 410 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 8,0 s
Topsnelheid: 150 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.920 kg
Afmetingen (LxB): 392 x 177 cm
Wielbasis: 254 cm
Accu
Accu: 52 kWh
Accu laadvermogen: 11 kW
Geschikt voor snelladen: ja
Accu snellaadvermogen: 100 kW
accugarantie: 160000 km
Interieur
Interieur: gemengd 100% gerecycled textiel "jeans" / dubbele grijze stiksels / okerkleurig en zwart textiel, Stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik (WLTP): 14,9 kWh/100km
CO₂-uitstoot (WLTP): 0 g/km
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 158 - € 173 per kwartaal
Garantie
Fabrieksgarantie: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
- Terwolde Basis (inbegrepen):
- 12 maanden wettelijke garantie
- Technische inspectie
- Vloeistof controle
- Minimaal 3 maanden APK
- Zelf verantwoordelijk voor het onderhoud*
*Zie garantievoorwaarden
- Terwolde EV Premium (ons advies) (€ 795 meerprijs):
- 12 maanden BOVAG garantie
- Technische inspectie
- Onderhoudsbeurt volgens schema
- Minimaal 1 jaar of 10.000 km onderhoudsvrij
- APK minimaal 1 jaar geldig
- 100% opgeladen
- Accu gezondheidscheck
- Gratis zomer- en wintercheck
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Terwolde Basis"): BOVAG garantie (12 maanden); Nieuwe APK
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Renault Nederland N.V. Postbus 75784 1118 ZX Schiphol-Rijk, NL 020-3549111 www.renault.nl klantenservice@renault.nl
Overige informatie
Minimale laadtijd van 15% tot 100%: 246 min
Minimale snellaadtijd van 15% tot 80%: 30 min
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- full-LED koplampen
- lichtmetalen velg 18'' 'techno' (RIM03)
- Vert pop! (TEDQL)
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels in andere kleur
- dimlichten automatisch
- Extra getint glas
- glans exterieur delen
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- connected services
- draadloze telefoonlader
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm klein
- spraakbediening
- volledig digitaal instrumentenpaneel groot
Interieur & Comfort
- warmtepomp
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- geluidsimulator
- hemelbekleding donker
- keyless entry/start
- Luxe stoffen bekleding
- sfeerverlichting
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur kunstleder
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- rijstrooksensor met correctie
- alarm klasse 1(startblokkering)
- automatische snelheids begrenzing
- bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- centrale airbag voor
- elektronische remkrachtverdeling
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- kruisend verkeer detectie
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) achter
- zij airbag(s) voor
Overig
- Fabrieksgarantie
- oplaadmogelijkheid
- pack advanced driving assist (blind spot warning met lane departure prevention, cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp, full easy park assist met parkeersensoren aan voor- en zijkant, occupant safety exit, rear cross traffic alert met rear active emergency braking) (PCV80)
- pack premium sound harman kardon (audio installatie premium) (NA498)
- pack winter (elektrisch verwarmbare voorstoelen, elektrisch verwarmbaar stuurwiel, in hoogte verstelbare passagiersstoel, Lendesteun bestuurdersstoel elektrisch verstelbaar) (PCV92)
- Vehicle-to-load
= Bijzonderheden =
== Welkom bij de Occasionafdeling van Terwolde Groningen ==
Altijd ruime keuze uit betrouwbare occasions – direct beschikbaar en professioneel rijklaar gemaakt.
Bij Terwolde Groningen vindt u een zorgvuldig geselecteerd aanbod van jonge, betrouwbare occasions van Renault, Dacia en andere bekende merken. Of u nu zoekt naar een compacte stadsauto, een ruime gezinswagen of een zuinige hybride: bij ons vindt u altijd een model dat perfect past bij uw wensen en budget.
Elke occasion wordt grondig gecontroleerd en professioneel rijklaar gemaakt. Zo bent u verzekerd van kwaliteit, transparantie en zekerheid – inclusief garantie.
----
= Geïnteresseerd in een occasion? =
Neem vrijblijvend contact op voor:
• Een proefrit
• Een offerte (met of zonder inruil)
• Beschikbaarheid of een adviesgesprek
----
= Waarom kiezen voor Terwolde Groningen? =
✔ Altijd ruime keuze uit direct leverbare occasions
✔ Betrouwbare auto’s met volledige onderhoudshistorie
✔ Scherpe prijzen & aantrekkelijke inruilvoorstellen
✔ Persoonlijk, eerlijk en deskundig advies
✔ Alles onder één dak: verkoop, onderhoud & service
Hoeveel kost een Renault 5 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


























































