
Peugeot 3008 - 1.6 e-THP GT Line Pano 360 Camera trekhaak
Algemeen
| Prijs | € 17.250 |
| Bouwjaar | 2018 |
| Kilometerstand | 109.934 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | RN-411-V |
| Datum deel 1 | 03-01-2018 |
| Topsnelheid | 206 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,90 sec |
| Motorvermogen | 121 kW (165 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Wit metallic |
| Gewicht | 1275 kg |
| Trekgewicht max | 1550 kg |
| Trekgewicht onger. | 685 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | juli 2016 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 225/55 R18
Acceleratie (0-100): 8,9 s
Topsnelheid: 206 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.950 kg
Afmetingen (LxBxH): 445 x 184 x 162 cm
Wielbasis: 268 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot: 129 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,8 l/100km (1 op 17,2)
Brandstofverbruik in de stad: 7,3 l/100km (1 op 13,7)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,8 l/100km (1 op 20,8)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
Garantie
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Bovag Garantie: 12 maanden
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie; BOVAG Afleverbeurt
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Audio-installatie
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bagage-scheidingsnet
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Connected services
- DAB-ontvanger
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Spraakbediening
- Stuurwiel multifunctioneel
- Telefoonintegratie premium
- Voorstoel(en) met massagefunctie
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 18"""
- Achteruitrijcamera
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Grootlicht-assistent
- Keyless entry
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- LED mistlampen
- Metallic lak
- Trekhaak met afneembare kogel
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Brake Assist System
- Cruise control adaptief met Stop&Go
- Dodehoek detector
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Parkeer-assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor met correctie
- Rondomzicht camera
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Overig
- Speciale kleur
= Bijzonderheden =
Deze auto komt in aanmerking voor de volgende Autotrust pakketten:
Instap Garantie 6/12/24 maanden
Vraag naar de prijzen/voorwaarden!Motion & Emotion? Deze Peugeot maakt het helemaal waar. Technisch hoogstaand, maximaal gemak en gewoon prachtig om te zien. Met een viercilinder motor en een automatische transmissie beschikt deze Peugeot over uitstekende prestaties. Een fraai lederen interieur, dat in daglicht baadt dankzij het elektrisch bediende glazen panorama dak. En voor 'handsfree' in- en uitladen vindt u aan de achterzijde de elektrisch bedienbare achterklep. Zijn geweldige zitcomfort dankt deze auto onder meer aan de massagefunctie in de bestuurdersstoel, en daarbij stoelverwarming en stoelventilatie. Bij de rijke uitrusting horen ook 18 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, halflederen bekleding, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank en verstelbare lendensteunen.
De functie van deze 360 graden camera is vooral nuttig in smalle straatjes waar het zicht beperkt is. Met adaptive cruise control houdt de auto zelfstandig afstand tot uw voorligger. Een veiligheidsverhogende optie waarmee u comfortabel onderweg bent. Als u regelmatig met een aanhanger of een fietsendrager op pad bent, is de afneembare trekhaak een praktische extra. Dankzij Connected Services houdt u de auto nog gemakkelijker in topconditie. Elke dag. Uw veiligheid op de weg wordt verhoogd door het audio-installatiesysteem met DAB-ontvangst en het navigatiesysteem te bedienen vanaf het stuur of met spraakbediening, zodat uw handen veilig op het stuur blijven en uw ogen gericht zijn op de weg. Met electronic climate control, regensensor, keyless entry, automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening is deze Peugeot helemaal compleet.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Peugeot 3008 samen. Een belangrijke bijdrage aan de veiligheid onderweg levert de verkeersbord-detectie. Mooi binnen de lijnen van de rijstrook blijven? Het Lane-keeping systeem helpt altijd een handje. Een belangrijke bijdrage aan de veiligheid in deze auto is de vermoeidheidsherkenning, die waarneemt wanneer de bestuurder tekenen van vermoeidheid vertoont. In deze Peugeot vinden we verder een dodehoekdetectie, accident avoidance system, hill hold functie, brake assist en bandenspanningcontrolesysteem.
Hebt u interesse in deze auto? Neem nu contact met ons op en we zetten hem klaar voor een proefrit.
Inruil en of financiering mogelijk.
Auto Luttikhuis, passie voor auto's!
De informatie op onze website is met de grootst mogelijke zorgvuldigheid samengesteld. Fouten zijn echter nooit volledig uit te sluiten. Het is daarom verstandig om niet alleen op de hier weergegeven informatie te vertrouwen, maar zaken die uw aankoopbeslissing zouden kunnen beïnvloeden ook bij aankoop te controleren.
Iedereen praat over kwaliteit wij leveren het gewoon.
Hoeveel kost een Peugeot 3008 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.















































































