
Renault Austral - 1.2 E-Tech full hybrid 200 techno|trekhaak|Clima|Camera|Carplay|
Algemeen
| Prijs | € 27.950 |
| Bouwjaar | Juni 2023 |
| Kilometerstand | 87.142 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | T-335-HB |
| Datum deel 1 | 16-06-2023 |
| Topsnelheid | 175 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,40 sec |
| Motorvermogen | 147 kW (200 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1492 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 22 |
| Introductiejaar | september 2022 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Oosterstraat 56
7963AD Ruinen (De Wolden)
0522471747
https://www.autobedrijfhenkkelly.nl/
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Renault Austral 1.2 E-Tech full hybrid 200 techno|trekhaak|Clima|Camera|Carplay|
- Kenteken: T-335-HB
- Merk: Renault
- Model: Austral
- APK tot: 16-06-2027
- Tellerstand: 87142 KM
- Carrosserievorm: SUV
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Hybride (Elektrisch/Benzine)
- Accucapaciteit: 2 kWh
- Bouwjaar: 2023
- Transmissie: Automaat
- Kleur: grijs
- Motorinhoud: 1199 cc
- Aantal cilinders: 3
- Motorcode: H5F B6
- Vermogen: 147 kW / 200pk
- Ledig gewicht: 1492 kg
- Max. trekgewicht: 1500 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 4.5 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 451 cm
- Breedte: 183 cm
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Ja
- Motorrijtuigenbelasting: € 253 - 276 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 6
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Extra getint glas achter
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 19"
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Trekhaak
Infotainment
- Audio installatie
- DAB
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verstelbaar
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Electronic climate control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Kunstlederen/stof bekleding
- Lederen versnellingspook
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Buitenspiegels in andere kleur
- Connected services
- Dodehoekdetectie met correctie
- Draadloze telefoonlader
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Geluidsimulator
- Geluidsisolerend glas
- Hemelbekleding donker
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Keyless start
- Kruisend verkeer detectie
- LED mistlampen
- Multimedia scherm middel
- Passagiersairbag
- Rijstrooksensor met correctie
- Sfeerverlichting
- Stuur kunstleder
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Grootlichtassistent
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Afleverpakketten
Autoservice Kelly standaard aflevering
Dit pakket is inclusief 6 maanden garantie, benodigde onderhoudsbeurt, remvloeistof-service, airco-service en nieuwe APK!
Autoservice Kelly 12 maanden Bovag - €995,-
Dit pakket is inclusief 12 maanden BOVAG garantie, benodigde onderhoudsbeurt, remvloeistof-service, airco-service en nieuwe APK!
Wij zorgen er voor dat uw nieuwe auto op uw naam en geven ook een vrijwaring af voor uw in te ruilen voertuig.
Alle geadverteerde auto's op ViaBOVAG zijn inclusief het 12 maanden BOVAG-garantie pakket.
Bij Autobedrijf Henk Kelly in Ruinen bij ons bent u aan het juiste adres voor betrouwbaar en betaalbaar onderhoud reparatie en APK Tevens hebben wij altijd leuke occasions op voorraad. Staat de auto voor u er niet tussen? Dan luisteren we graag naar uw wensen en gaan we samen opzoek naar de geschikte auto!
Voor meer informatie, of voor het maken van een afspraak kunt u ons altijd bereiken op 0522-471747.
Wij verzoeken u vriendelijk telefonisch contact op te nemen voordat u langs komt.
Kijk voor ons totale aanbod en alle foto's op onze site : www.autobedrijfhenkkelly.nl
Follow us on Instagram : www.instagram.com/autobedrijfhenkkellyruinen/
Like us on Facebook: http:/ /nl-nl.facebook.com/www.Eenkellyauto.nl
Met vriendelijke groet,
Autobedrijf Henk Kelly
Oosterstraat 56
7963AD Ruinen
0522471747
info@autobedrijfhenkkelly.nl
www.autobedrijfhenkkelly.nl/
Hoeveel kost een Renault Austral verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.




























































































