
Renault Clio Estate - 0.9 TCE EXPRESSION AIRCO NAVIGATIE
Algemeen
| Prijs | € 4.999 |
| Bouwjaar | 2015 |
| Kilometerstand | 198.821 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 07 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | GD-500-T |
| Datum deel 1 | 07-05-2015 |
| Topsnelheid | 182 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,20 sec |
| Motorvermogen | 66 kW (90 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 898 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Rood (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Rood metallic |
| Gewicht | 1030 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 565 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | februari 2013 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Dakrails
- Trekhaak
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 12,2 s
Topsnelheid: 182 km/u
GVW: 1.640 kg
Wielbasis: 259 cm
Interieur
Interieur: Donkergrijs, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 104 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,5 l/100km (1 op 22,2)
Brandstofverbruik in de stad: 5,5 l/100km (1 op 18,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 3,9 l/100km (1 op 25,6)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 119 - € 129 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bagagedek
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Stuur verstelbaar
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Halogeen mistlampen
- LED dagrijverlichting
- Metallic lak
- Mistlampen voor
- Signaalkleur
Veiligheid
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Start/stop systeem
Overig
- groot beeld navigatie vdo
- parkeer sensoren bumper
- Speciale kleur
= Bijzonderheden =
Let op! bij serieuze interesse of vragen ALLEEN bellen ( 0591-346 806 ) of ( 06-15463150 ) Op Marktplaats Berichten wordt niet gereageerd! bij interesse ALLEEN bellen! Bereikbaar van 8:00 - 22:00 uur
Keurige Renault Clio Estate 0.9 TCE Expression
Onderhouds Boekjes + digitaal onderhoud ( dealer onderhoud )
Auto rijd en schakelt perfekt
Ziet er zowel van buiten als binnen zeer goed uit
APK Geldig tot 07-05-2027
Wij zijn gevestigd in de autostraat van Emmen; te vinden op Kapitein Nemostraat 17B.
Aangesloten bij het RDW voor het tenaamstellen van auto's.
Doordat wij onze kosten laag houden, kunnen wij onze auto's voor zeer scherpe (internet)meeneemprijzen aanbieden. Realiseert u zich echter wel dat er soms nog kosten gemaakt moeten worden voor een onderhoudsbeurt/poetsbeurt/interieurreiniging
Bij ons:
- Betaalt u GEEN afleveringskosten, een geldige APK en tenaamstelling inbegrepen. Extra afleveropties zoals garantie, een onderhoudsbeurt of een professionele poetsbeurt zijn bij te kopen.
- Door intensieve samenwerking met diverse dealerbedrijven beschikken wij over een sterk wisselende en actuele voorraad
- Krijgt u altijd een reëel bod voor uw inruilauto('s), caravan of motorfiets gebaseerd op de inruilwaarde (dus niet de verkoopwaarde!)
- Zijn uitgebreide afleveringsmogelijkheden mogelijk zoals een onderhoudsbeurt of een professionele poetsbeurt, ook dit tegen de scherpste tarieven.
Heeft u interesse of vragen neem dan contact op met 0591 346 806 (enkel bellen) ook voordat u een auto wilt bezichtigen, dit om teleurstellingen te voorkomen.
Kijk ook eens naar onze andere voordelige advertenties.
Onze advertenties worden met grote zorgvuldigheid op het internet geplaatst. Mocht er onverhoopt toch een fout in staan, dan kan hieraan geen rechten worden ontleend.
Whatsapp nummer voor:
MJ Auto's Emmen
06-15 46 31 50
MJ Auto’s Emmen
Kapitein Nemostraat 17B, Emmen
Vaste lijn: 0591-346 806
Mobiel: 06-15 46 31 50
Whatsapp: 06-15 46 3 150
Hoeveel kost een Renault Clio Estate verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.





























