
Suzuki Swift - 1.2 Style Smart Hybrid | Apple Carplay/Android Auto | Navigatie full map | Voorstoelen ver
Algemeen
| Prijs | € 19.245 |
| Prijs excl. BTW | € 15.996 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2025 |
| Kilometerstand | 32.065 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 01 april 2029 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | KHL-99-F |
| Datum deel 1 | 01-04-2025 (import) |
| Topsnelheid | 165 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,50 sec |
| Motorvermogen | 60 kW (82 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1197 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Bruin |
| Oorspronkelijke kleur | Ivory pearl |
| Gewicht | 894 kg |
| Trekgewicht max | 1000 kg |
| Trekgewicht onger. | 400 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 23 |
| Introductiejaar | januari 2024 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Spoiler
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2024
Technische informatie
Koppel: 108 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 37 liter
Acceleratie (0-100): 12,5 s
Topsnelheid: 165 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.365 kg
Afmetingen (LxB): 386 x 174 cm
Wielbasis: 245 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (WLTP): 4,4 l/100km (1 op 22,7)
CO₂-uitstoot (WLTP): 99 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 92 - € 99 per kwartaal
Leaseprijs: private lease € 379 p/m (60 maanden, 10.000 km); full operational lease € 359 p/m (60 maanden, 10.000 km); informeer naar de mogelijkheden en voorwaarden
Garantie
Garantie: Wettelijke garantie
Beschikbare afleverpakketten:
- Standaard Afleverpakket (inbegrepen): Dit afleverpakket bevat: Wettelijke garantie; 12 maanden wettelijke garantie, Geldige APK, Technische inspectie, Tenaamstelling van het voertuig, Vloeistoffen controle en bijvullen
- Basis Afleverpakket (€ 795 meerprijs):
- Minimaal 1 jaar geldige APK
- Tenaamstelling van het voertuig
- 6 maanden / 7500 KM vrij van onderhoud
- Complete reinigingsbeurt binnen en buiten
- Technische inspectie
- Vloeistoffen controle en bijvullen
- Vervangend vervoer tegen gereduceerd tarief tijdens garantie werkzaamheden
- € 25,- brandstof of volle accu
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Standaard Afleverpakket"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Wettelijke garantie; 6 maanden / 7500 KM vrij van onderhoud, Complete reinigingsbeurt binnen en buiten, Minimaal 1 jaar geldige APK, Technische inspectie, Tenaamstelling van het voertuig, Vervangend vervoer tegen gereduceerd tarief tijdens garantie werkzaamheden, Vloeistoffen controle en bijvullen, € 25,- brandstof of volle accu
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: BV Nimag Postbus 77 4130 EB Vianen, NL 0347-349749 http://www.suzuki.nl contact@louwmangroup.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
- Apple Carplay/Android Auto
- lichtmetalen velgen 16"
- metaalkleur parelmoer
- Navigatiesysteem full map
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrij assistent
- achteruitrijcamera
- alarm klasse 1(startblokkering)
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- bagagedek
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- chroom delen interieur
- connected services
- cruise control adaptief
- DAB ontvanger
- dakspoiler
- dimlichten automatisch
- dodehoek detectie
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- elektronische remkrachtverdeling
- Extra getint glas
- glans exterieur delen
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) voor
- keyless entry
- keyless start
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- lederen stuurwiel
- LED koplampen
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm klein
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- start/stop systeem
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- Vloeistoffen controle en bijvullen
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Doordachte techniek en intelligente systemen zijn pas waardevol wanneer ze een functie hebben. Meer dan wie ook hebben de Japanse autofabrikanten dit door, en dat merkt u ook aan deze Suzuki Swift. De motor maakt een vlotte rijstijl mogelijk en is toch zuinig met brandstof. 's Winters op pad gaan kan een behoorlijke uitdaging zijn. Daarom is deze Suzuki Swift voorzien van weldadige verwarmbare voorstoelen. Bij de uitrusting van deze Suzuki horen onder meer 16 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, warmtewerend glas, dakspoiler, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.
Met de achteruitrijcamera ziet u wat er achter de auto gebeurt. Zo rijdt u moeiteloos achteruit. Met adaptive cruise control houdt deze auto automatisch afstand tot uw voorligger. Connected Services voegt nog meer comfort en veiligheid toe aan deze auto. Deze Suzuki is voorzien van knoppen op het stuur om het full map navigatiesysteem en het audiosysteem met DAB-ontvangst te bedienen. Het spreekt voor zich dat een auto als deze ook van electronic climate control is voorzien. Deze auto is voorzien van keyless entry, lederen stuur, bagage afdekhoes en boordcomputer.
De automatische veiligheidssystemen in deze Suzuki fungeren als een extra paar ogen. En dat niet alleen, ze kunnen ook actief ingrijpen, om zo u en uw passagiers te beschermen. Dat de auto steeds meer taken van de bestuurder overneemt, merkt u bijvoorbeeld aan het systeem voor verkeersbord-detectie in deze auto. Het Lane-keeping systeem doet precies wat nodig is: waarschuwen en corrigeren bij onbedoelde overschrijding van de rijstrooklijnen. Met de vermoeidheidsassistent bent u ook op lange ritten veilig op pad. Het systeem geeft een waarschuwing zodra het tijd is voor een pauze. Ook helpen het dodehoekdetectie, hill hold functie, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem, uw rit tot een veilige rit te maken.
Als u nieuwsgierig bent naar deze auto, neem dan snel contact met ons op.
Hoeveel kost een Suzuki Swift verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


























































































































