
Volkswagen Polo - 1.0 TSI COMFORTLINE | TREKHAAK | AIRCO | NAVI | CRUISE ADAPT. | APPLE CARPLAY & ANDROID AU
Algemeen
| Prijs | € 14.900 |
| Bouwjaar | Oktober 2019 |
| Kilometerstand | 103.981 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 09 december 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | G-963-JS |
| Datum deel 1 | 10-10-2019 |
| Topsnelheid | 187 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,80 sec |
| Motorvermogen | 70 kW (95 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | White silver metallic (wit metallic) |
| Gewicht | 1080 kg |
| Trekgewicht max | 1000 kg |
| Trekgewicht onger. | 590 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | september 2018 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Achterbank neerklapbaar
- Trekhaak
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2017 - 2021
Technische informatie
Koppel: 175 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 40 liter
Acceleratie (0-100): 10,8 s
Topsnelheid: 187 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.650 kg
Afmetingen (LxB): 405 x 175 cm
Wielbasis: 255 cm
Interieur
Interieur: El, titaanzwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 105 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 4,6 l/100km (1 op 21,7)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 5,2 l/100km (1 op 19,2)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 4,4 l/100km (1 op 22,7)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Afleverpakket Gebruikt (inbegrepen):
- 12 maanden BOVAG garantie
- Volledige reiniging in- en exterieur
- Geldige APK
- 14 dagen omruilgarantie
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden)
- Afleverpakket Gebruikt - Premium (€ 795 meerprijs):
Op al onze auto's is BOVAG garantie van toepassing. Wilt u meer zekerheid? Kies dan voor het Hyundai Wittenberg Afleverpakket (€ 795.-):
- Volledig reinigen van in- en exterieur
- Voorzien van minimaal 12 maanden APK
- 12 maanden onderhoudsvrij (maximaal 15.000 km)
- Onderhoudsbeurt volgens schema fabrikant bij aflevering
- Levenslange pechhulp voor jouw Hyundai*
- Half volle tank brandstof
- Gratis einde garantiecheck
- Napoetsen voor aflevering
- Gratis zomer- en wintercheck
- Hyundai Wittenberg VIP-pas Basis**
*Voorwaarde dat de auto in onderhoud is bij Hyundai Wittenberg
**Exclusief voor Hyundai's
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Afleverpakket Gebruikt"): Hyundai Promise - Approved Used Cars; BOVAG garantie (12 maanden); Nieuwe APK
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Volkswagen AG Berliner Ring 2 38440 Wolfsburg, NL 0800-8655792436 https://www.volkswagen.de/de.html kundenbetreuung@volkswagen.de
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- LED dagrijverlichting
- White Silver metallic (K8K8)
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Colorpakket (6FF)
- dimlichten automatisch
- Mistlampen voor (8WH)
- Zijruiten achter en achterruit getint, 65% lichtabsorberend (4KF)
Infotainment
- Connectivity pakket (WDJ)
- Digitaal instrumentenpaneel (Active Info Display) (9S0)
- Mobiele online diensten (Car-Net): 'App-Connect' smartphone-integratie (9WX)
- multimedia-voorbereiding
Interieur & Comfort
- Airconditioning, handbediend (Climatic) (PH1)
- lederen stuurwiel
- achterbank in delen neerklapbaar
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- lederen versnellingspook
- Middenarmsteun (6E3)
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
Veiligheid
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- Automatische afstandsregeling (Adaptive Cruise Control) (PF2)
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- elektronische remkrachtverdeling
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen actief
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
Overig
- Executive pakket (Apple Carplay/Android Auto, Navigatiesysteem full map, alarm klasse 3, DAB ontvanger, WiFi voorbereiding) (W06)
- Licht- en zichtpakket (PLA)
- start/stop systeem
= Bijzonderheden =
Alles voor jouw nieuwe auto vind je bij Hyundai Wittenberg Hilversum!
Wij vertegenwoordigen Hyundai in de regio Amersfoort, Hilversum, Nieuwegein en Utrecht. Je kunt bij ons terecht voor zowel aanschaf van nieuwe auto's en occasions, (private) leasing, als schade en onderhoud aan jouw auto.
Bij Hyundai Wittenberg kun je rekenen op transparante service en professionele dienstverlening, maar altijd met een persoonlijk karakter. Onze mensen maken het verschil. Zij zorgen voor de kwaliteit die jij en je auto verdienen, samen met het ruime assortiment kwalitatief hoogwaardige modellen.
Wij nodigen je graag uit voor een bezoek aan een van onze showrooms of kijk in ons online aanbod. We zijn je graag van dienst!
Welkom bij Hyundai Wittenberg!
Hoeveel kost een Volkswagen Polo verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

















































































![BMW iX - xDrive40 High Executive 77 kWh [ 3-Fase 11kW ] {SOH-99%} (INCL-BTW) *PANO | LEATHER | TOPV](https://cdn.autowereld.nl/I761251918/240x180/bmw-ix-xdrive40-high-executive-77-kwh-incl-btw-pano-head-up-leather-topview-full-led.jpg)














