
Audi A3 Sportback - 1.2 TFSI Ambition Pro Line plus
Algemeen
| Prijs | € 10.985 |
| Bouwjaar | Maart 2015 |
| Kilometerstand | 225.212 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 27 maart 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 9-ZSZ-29 |
| Datum deel 1 | 27-03-2015 |
| Topsnelheid | 193 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,50 sec |
| Motorvermogen | 82 kW (111 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1197 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1175 kg |
| Trekgewicht max | 1300 kg |
| Trekgewicht onger. | 630 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | september 2013 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Trekhaak
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jun. 2014 - dec. 2015
Modelcode: 8V
Technische informatie
Koppel: 175 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 50 liter
Acceleratie (0-100): 10,1 s
Topsnelheid: 198 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.760 kg
Afmetingen (LxBxH): 443 x 179 x 148 cm
Wielbasis: 264 cm
Interieur
Interieur: Antraciet, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 110 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,8 l/100km (1 op 20,8)
Brandstofverbruik in de stad: 5,9 l/100km (1 op 16,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,1 l/100km (1 op 24,4)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 4
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Autobedrijf Jansen B.V. Zwolseweg 197 7707AG BALKBRUG, NL 0523656620 http://www.autobedrijfjansen.nl info@autobedrijfjansen.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- bi-xenon koplampen
- Lichtmetalen velgen 17"
- Elektronisch Sper Differentieel
- koplampreiniging
- mistlampen voor
- Sportonderstel
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie full map + hard disk
- Radio-cd/mp3 speler
Interieur
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
Overige
- Comfortairconditioning (9AK)
- Xenon plus verlichting (PX4)
- Bestuurdersinformatiesysteem met kleurenscherm (9S6)
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Koplampreinigingsinstallatie (8X1)
- Middenarmsteun voor A4 (6E3)
- Navigatie-pakket (Navigatie full map + hard disk)
- Sportonderstel (2UC)
- Sportstoelen voor A4 (PS1)
- Sportstuurwiel, multifunctioneel in leder, driespaaks (1XW)
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Telefoonvoorbereiding basis (9ZX)
Meer informatie over ons bedrijf vindt U op onze website www.autobedrijfjansen.nl
Wij zijn al meer dan 50 jaar Mercedes Benz Specialist. Op al onze jonge Mercedes Benz occasions geven we 12 maanden BOVAG-garantie. Tevens wordt de auto geleverd met 1 jaar mobiliteitsgarantie, APK, NAP, afleveringsbeurt en is de onderhoudshistorie aanwezig.
Ook verkopen wij DEMO-auto's onder fabrieksgarantie.
Wij hebben altijd meer dan 50 jong gebruikte Mercedes Benz auto's op voorraad.
Graag ontvangen wij U op ons bedrijf.
Hoeveel kost een Audi A3 Sportback verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.











































































