
Audi Q3 - 35 TFSI S-line | binnen en buiten |NAP|LED|Trekhaak |Carplay
Algemeen
| Prijs | € 21.949 |
| Bouwjaar | Juli 2020 |
| Kilometerstand | 186.054 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 11 mei 2028 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | J-674-FJ |
| Datum deel 1 | 17-07-2020 |
| Topsnelheid | 205 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,40 sec |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1498 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1505 kg |
| Trekgewicht max | 1800 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | juli 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 9,4 s
Topsnelheid: 206 km/u
GVW: 2.075 kg
Wielbasis: 268 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 134 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,9 l/100km (1 op 16,9)
Brandstofverbruik in de stad: 6,9 l/100km (1 op 14,5)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,3 l/100km (1 op 18,9)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 253 - € 276 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Connected services
- DAB-ontvanger
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen sportstuur
- Multimedia-voorbereiding
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Telefoonintegratie
- Verwarmde voorstoelen
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- WiFi voorbereiding
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 18"""
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Geluidwerend glas
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED koplampen
- Matrix LED koplampen
- Sportonderstel
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Bots waarschuwing systeem
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor
Overig
- Apple Carplay
- LED-lichtpakket (Koplampen adaptief, Koplampen adaptief, LED achterlichten, LED achterlichten, Matrix LED koplampen)
- NAP Kilometerstand
- Orgineel nederlandse auto
- Parkeer pakket (Parkeersensor voor)
- Zeer goed onderhouden
= Bijzonderheden =
Verschrikkelijk mooie uitvoering en orgineel Nederlandse auto met NAP !
loopt op schema met onderhoud ! 2x sleutels en boekjes aanwezig
alle keuringen toegestaan
NB : Klanten die via Marktplaats reageren op de vraag "is deze auto nog beschikbaar' of 'kunt u contact met mij opnemen' word niet meer gereageerd.
Inruil altijd bespreekbaar !!!
Wij zijn gevestigd in Alphen aan den Rijn
LET OP : Bezichtiging uitsluitend op telefonische afspraak !
Adres:
Kalkovenweg 60
2401 LK
Alphen aan den Rijn
msd-automotive.nl
Wij zijn te bereiken op : 0641024002
Typefouten , opties en accessoires onder voorbehoud, hieruit kunnen geen rechten worden ontleend.
Hoeveel kost een Audi Q3 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.






































![Fiat 500 - Action 24 kWh [ 3-Fase-11kW ] {SOH-90%} (INCL-BTW) *CARPLAY | DIGI-COCKPIT | DAB | COMFORT](https://cdn.autowereld.nl/I761930569/240x180/fiat-500-action-24-kwh-3-fase-soh-90-incl-btw-carplay-digi-cockpit-dab-comfort-seat.jpg)




























