
BMW 1-serie - 116i High Executive
Algemeen
| Prijs | € 13.950 |
| Bouwjaar | 2013 |
| Kilometerstand | 61.235 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | 2-SGZ-07 |
| Datum deel 1 | 28-09-2013 |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,70 sec |
| Motorvermogen | 100 kW (136 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Blauw |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw |
| Gewicht | 1295 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 650 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | maart 2013 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Lederenbekleding
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2011 - 2015
Modelcode: F20 (5), F21 (3)
Technische informatie
Koppel: 220 Nm
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Bandenmaat: 17
Tankinhoud: 52 liter
Acceleratie (0-100): 8,7 s
Topsnelheid: 210 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.850 kg
Lengte: 432 cm
Wielbasis: 269 cm
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 134 g/km
Fijnstofuitstoot: 2,1 mg/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 5,8 l/100km (1 op 17,2)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 7,2 l/100km (1 op 13,9)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 4,6 l/100km (1 op 21,7)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Occasion Standaard Pakket: Onze occasion prijzen zijn rijklaar inclusief het Occasion Standaard Pakket met: • BOVAG 40-puntencheck • Minimaal 6 maanden APK • Reinigen in- & exterieur • RDW tellerrapport (NAP) • Tenaamstelling
Dit afleverpakket bevat: BOVAG 40-Puntencheck; Nieuwe APK
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: BMW Nederland B.V. Einsteinlaan 5 2289 CC Rijswijk, NL 08000992234 www.bmw.nl DSA-BMW@BMW.nl
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Bandenset: Zomerbanden
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- Koplamsproeiers (502)
- Mistlampen voor 3 serie (520)
- ruitensproeiers verwarmbaar
- Xenon lampen voor dim- en grootlicht (522)
Infotainment
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- buitentemperatuurmeter
- multimedia-voorbereiding
- spraakbediening
Interieur & Comfort
- Elektrisch verwarmde voorstoelen (494)
- achterbank in delen neerklapbaar
- Cruise control met Active Braking (544)
- lederen stuurwiel
- Middenarmsteun voor verschuifbaar (4AE)
- Sportstuurwiel (255)
- stuurwiel multifunctioneel
Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- bandenspanningscontrolesysteem
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- Park Distance Control achter (507)
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
Overig
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- Rookvrij
- start/stop systeem
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
= Bijzonderheden =
Welkom bij Autohuis Van Dijk
Wat leuk dat u interesse heeft in Autohuis Van Dijk! Wij zijn een echt familiebedrijf met meer dan 40 jaar ervaring in de autobranche. Al die jaren staan wij voor betrouwbaarheid, persoonlijke aandacht en kwaliteit.
Onze occasions zijn stuk voor stuk scherp geprijsde BOVAG-kwaliteitsauto’s, zorgvuldig geselecteerd en geleverd met zekerheid en service.
Neem gerust een kijkje op www.autohuisvandijk.nl voor ons actuele aanbod van de mooiste merken.
Heeft u een auto gezien die u aanspreekt? Onze adviseurs nemen graag de tijd om al uw vragen te beantwoorden en met u mee te denken over de beste keuze.
U kunt ons bereiken via 0186-212131 of sales@autohuisvandijk.nl – we helpen u graag verder!
Disclaimer: Hoewel deze advertentie met de grootst mogelijke zorg is opgesteld, kunnen aan de vermelde informatie geen rechten worden ontleend.
Hoeveel kost een BMW 1-serie verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.












































































