
BMW 5-serie - 530i Executive | BTW | Youngtimer | Uniek | Memory
Algemeen
| Prijs | € 34.950 |
| Prijs excl. BTW | € 29.003 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2010 |
| Kilometerstand | 13.412 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | - |
| Datum deel 1 | 01-07-2010 |
| Topsnelheid | 250 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 6,60 sec |
| Motorvermogen | 200 kW (272 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 6-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2996 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Sedan |
| Kleur | Zilver (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Titan silber (zilver metallic) |
| Gewicht | 1610 kg |
| Trekgewicht max | 2000 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | februari 2013 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: sep. 2011 - jul. 2013
Technische informatie
Koppel: 310 Nm
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Tankinhoud: 70 liter
Acceleratie (0-100): 6,6 s
Topsnelheid: 250 km/u
Afmetingen (LxBxH): 4899 x 1860 x 1464 cm
Wielbasis: 297 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,4 l/100km (1 op 13,5)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: geen
Garantie
Garantie: standaard garantie
Productveiligheid
Fabrikant: NEXT Exclusives Rijksweg 50 1906BJ LIMMEN, NL 0620496768 http://www.nextexclusives.nl info@nextexclusives.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- bi-xenon koplampen
- Keyless entry
- Lichtmetalen velgen 18"
- Parkeersensor voor en achter
- Buitensp.elektr.inklap en aut. dimmend
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- LED achterlichten
- Metaalkleur
- mistlampen voor
- Uitlaat sierstuk
Infotainment
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Audio-navigatie full map
- Audio-navigatiesysteem
- Multimedia-voorbereiding
- Stuurwiel multifunctioneel
Interieur
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Elektrisch zonnescherm achterruit
- Voorstoelen verwarmd
- 12Volt aansluiting
- Armsteun
- Armsteun achter
- Elektrische ramen voor en achter
- Houtafwerking interieur
- Sportstuur
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Derde remlicht
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
Overige
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Lendesteun(en) verstelbaar
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Variabele stuuroverbrenging
= Bijzonderheden =
Nieuw in onze collectie: BMW 5-serie 530i Executive
Dit voertuig verkeert, mede dankzij een uitzonderlijk lage toch aantoonbare kilometerstand van 13.412 km, in absolute nieuwstaat. Zowel optisch als technisch is de automobiel representatief voor een nieuw exemplaar. Het betreft hier een zeldzaam object op de huidige automobiliteitsmarkt.
Dit exemplaar is uitgerust met de 6-cilinder benzinemotor, welke een vermogen levert van 272 pk. De aandrijving wordt verzorgd via een 8-traps automatische transmissie.
Het voertuig beschikt over een hoogwaardig uitrustingsniveau.
Het interieur is voorzien van elektrisch verstelbare stoelen inclusief geheugenfunctie, zeepel-stoelverwarming aan de voorzijde en een elektrisch bedienbare zonnerollo voor de achterruit.
Op het gebied van infotainment en multimedia is de auto uitgerust met BMW Navigatie Professional en een geïntegreerde bluetooth telefoonvoorbereiding. De aanwezige assistentie- en verlichtingssystemen omvatten xenon-koplampen, Cruise Control en een achteruitrijcamera. Tot slot is de auto voorzien van het Comfort Toegang Systeem (Keyless Entry & Go).
Fiscale informatie:
Voor de zakelijke markt betreft dit een fiscaal aantrekkelijke propositie. Gezien de leeftijd van het voertuig komt deze in aanmerking voor de Youngtimer-regeling, waardoor de fiscale bijtelling wordt berekend over de actuele economische waarde (dagwaarde) in plaats van de oorspronkelijke cataloguswaarde. Daarnaast betreft het een BTW-voertuig, wat betekent dat ondernemers de BTW bij aanschaf fiscaal kunnen verrekenen.
Prijzen Nederland:
Prijs inclusief BPM en BTW (21%) €34.950,-
Prijs inclusief BPM en excl. BTW (21%) €29.003,-
Opties:
205: Automatische transmissie
2DB: 18 inch lichtmetalen velgen
302: Alarmsysteem
322: Comfort toegang systeem
3AG: Achteruitrijcamera
415: Zonne rollo achter
430: Binnen- en buitenspiegels automatisch dimmend
459: Elektrisch verstelbare stoelen met geheugenfunctie
465: Skiluik
488: Instelbare lendensteun
494: Verwarmde voorstoelen
4BN: Houtafwerking interieur
4UR: Interieur verlichting
522: Xenon verlichting
508: Parkeersensoren voor en achter
524: Adaptieve koplampen
534: Automatische airconditioning
609: Navigatie systeem professional
644: Bluetooth telefoonvoorbereiding
676: Hi-Fi geluidssysteem
Onze advertenties zijn met de grootst mogelijke zorg samengesteld, helaas kunnen er geen rechten worden ontleend aan foutieve invoer van accessoires, opties, druk- en zetfouten. Controleer bij aanschaf zaken en opties die van invloed kunnen zijn op uw beslissing.
*Inruil en financiering mogelijk.
Hoeveel kost een BMW 5-serie verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

































































![BMW 2-serie Active Tourer - 218i Executive Aut. [ LED Navi Camera ]](https://cdn.autowereld.nl/I762068083/240x180/bmw-2-serie-active-tourer-218i-executive-aut-led-navi-camera.jpg)




















































