
Volkswagen Eos - 200, PK 2.0 T FSI
Algemeen
| Prijs | € 1.950 |
| Bouwjaar | 2008 |
| Kilometerstand | 260.283 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 30 mei 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 73-GNT-3 |
| Datum deel 1 | 15-08-2008 |
| Topsnelheid | 232 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,80 sec |
| Motorvermogen | 147 kW (200 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1984 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Cabriolet |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1411 kg |
| Trekgewicht max | 1300 kg |
| Trekgewicht onger. | 662 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 12 |
| Introductiejaar | maart 2006 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: sep. 2007 - jan. 2008
Referentienummer: 562
Technische informatie
Tankinhoud: 55 liter
Acceleratie (0-100): 7,8 s
Topsnelheid: 242 km/u
Wielbasis: 258 cm
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 155 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,5 l/100km (1 op 15,4)
Brandstofverbruik in de stad: 8,4 l/100km (1 op 11,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,4 l/100km (1 op 18,5)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Entertainment & Media
- radio-CD/MP3 speler
Exterieur
- achterspoiler
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- lichtmetalen velgen 17"
- mistlampen voor
Interieur & Comfort
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- Extra getint glas achter
- lederen versnellingspook
- Lendesteun(en) verstelbaar
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- stuur leder
- stuur verstelbaar
Veiligheid & Techniek
- alarm klasse 1(startblokkering)
- elektronische remkrachtverdeling
- hoofd airbag(s) voor
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
VOLKSWAGEN EOS 2.0 T-FSI
Benzine 200,PK
Clima airco,
Apk 30-05-2026
Cruise control,
KM, 260283 nap,
Elektrische ramen,
Rijdt schakelt goed,
Handel, Export,
Inruil mogelijk,
Bellen 0654338620
wikaboxtel.nl
WIKA Handelsonderneming is gevestigd in Boxtel aan de Roond 16a omdat wij veel onderweg zijn om nieuwe auto's op te halen zijn wij alleen geopend op afspraak, Om te voorkomen dat u voor een dichte poort staat altijd even bellen. Wij ruilen ook graag uw huidige auto in en u krijgt direct een vrijwaring wij zijn namelijk RDW Erkend. Voor meer vragen graag contact opnemen met ons 06 - 54 33 86 20.
WIKA Handelsonderneming
Roond 16a
5281SH Boxtel
Tel: 06 - 54 33 86 20
Email: karssemakers@hetnet.nl
www.wikaboxtel.nl
ALLEEN GEOPEND OP AFSPRAAK
Hoeveel kost een Volkswagen Eos verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
















































![BMW 2-serie Active Tourer - 218i Executive Aut. [ LED Navi Camera ]](https://cdn.autowereld.nl/I762068083/240x180/bmw-2-serie-active-tourer-218i-executive-aut-led-navi-camera.jpg)





































































