
Volkswagen Polo - 1.4 TSI BlueGT
Algemeen
| Prijs | € 11.450 |
| Bouwjaar | 2015 |
| Kilometerstand | 141.779 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 04 augustus 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | NP-849-R |
| Datum deel 1 | 04-08-2015 (import) |
| Topsnelheid | 220 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,80 sec |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1395 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1138 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 610 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 21 |
| Introductiejaar | juli 2014 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Spoiler
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2014 - 2017
Modelcode: 6C
Technische informatie
Koppel: 250 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 17
Tankinhoud: 45 liter
Acceleratie (0-100): 7,8 s
Topsnelheid: 220 km/u
GVW: 1.680 kg
Wielbasis: 247 cm
Interieur
Bekleding: Alcantara
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 108 g/km
Fijnstofuitstoot: 0,2 mg/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 4,7 l/100km (1 op 21,3)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 5,8 l/100km (1 op 17,2)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 4,1 l/100km (1 op 24,4)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Standaard: 3 maanden Bovag garantie, geldige APK, en RDW-leges.
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Volkswagen AG Berliner Ring 2 38440 Wolfsburg, NL 0800-8655792436 https://www.volkswagen.de/de.html kundenbetreuung@volkswagen.de
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Bandenset: All-seasonbanden
= Aanvullende opties en accessoires =
- bi-xenon koplampen adaptief
- cruise control adaptief met Stop&Go
- lichtmetalen velgen 17"
- achterbank in delen neerklapbaar
- adaptief demping systeem
- alarm klasse 1(startblokkering)
- armsteun voor
- Audio-installatie
- bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Connectivity-pakket (Bluetooth telefoonvoorbereiding, multimedia-voorbereiding)
- DAB ontvanger
- dakspoiler
- elektrische ramen voor en achter
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Sper Differentieel
- Extra getint glas
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- Instructieboekjes aanwezig
- lederen stuurwiel en versnellingspook
- Licht en zicht-pakket (dimlichten automatisch)
- mistlampen voor adaptief
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- parkeersensor voor en achter
- passagiersairbag
- radio-CD/MP3 speler
- Rookvrij
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- sportonderstel
- spraakbediening
- start/stop systeem
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- vermoeidheids herkenning
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Winter-pakket 2 (voorstoelen verwarmd, koplampreiniging, ruitensproeiers verwarmbaar)
- zij airbag(s) voor
Hoeveel kost een Volkswagen Polo verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























![BMW 2-serie Active Tourer - 218i Executive Aut. [ LED Navi Camera ]](https://cdn.autowereld.nl/I762068083/240x180/bmw-2-serie-active-tourer-218i-executive-aut-led-navi-camera.jpg)






















































































