
€ 2.750
| Prijs | € 2.395 |
| Bouwjaar | Juni 2010 |
| Kilometerstand | 178.994 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 22 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 17-LSL-7 |
| Datum deel 1 | 24-06-2010 |
| Topsnelheid | 195 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,80 sec |
| Motorvermogen | 88 kW (120 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1262 kg |
| Trekgewicht max | 1650 kg |
| Trekgewicht onger. | 680 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | december 2009 |
| Meer modelinformatie |















































