
Hyundai i20 - 1.0 T-GDI 100pk Premium Automaat | Camera | Climate controle | Carplay | Adaptive cruise c
Algemeen
| Prijs | € 20.900 |
| Bouwjaar | 2022 |
| Kilometerstand | 26.375 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | P-357-BJ |
| Datum deel 1 | 11-03-2022 |
| Topsnelheid | 185 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,40 sec |
| Motorvermogen | 74 kW (101 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1090 kg |
| Trekgewicht max | 1110 kg |
| Trekgewicht onger. | 450 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 19 |
| Introductiejaar | september 2020 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Trekhaak
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: sep. 2020 - mrt. 2024
Referentienummer: 2217393
Technische informatie
Vermogen: 74 kW (100 PK)
Vermogen brandstofmotor: 73 kW (99 PK)
Koppel: 171 Nm
Aandrijving
Tankinhoud: 40 liter
Prestaties
Acceleratie (0-100): 11,4 s
Topsnelheid: 185 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.660 kg
Afmetingen (LxBxH): 418 x 178 x 150 cm
Wielbasis: 258 cm
Accu
Geschikt voor snelladen: nee
Interieur
Interieurkleur: zwart
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,2 l/100km (1 op 19,2)
CO₂-uitstoot (WLTP): 117 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Onderhouden volgens voorschriften: ja
Aantal eigenaren: 1
Staat
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
Garantie
Fabrieksgarantie: 60 maanden
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
- Broekhuis Basis (zonder meerprijs): Wettelijke garantie, minimaal 3 maanden APK keuring, noodzakelijk onderhoud, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens Broekhuis normen.
- Broekhuis Plus (€ 995): 12 maanden BOVAG garantie, minimaal 6 maanden APK keuring, 24/7 pechhulp, halve tank brandstof, Broekhuis jaarbeurt, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens BOVAG 40 punten check (PW)
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck
- Broekhuis Premium (€ 1.195): 12 maanden BOVAG garantie, minimaal 12 maanden APK keuring, 24/7 pechhulp, volle tank brandstof, onderhoudsbeurt volgens onderhoudsschema fabrikant, poetsen / reinigen in- en exterieur + behandeling leerdelen / geurbehandeling en controle volgens BOVAG 40 punten check (PW)
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; Nieuwe APK
- Justlease (€ 995): Volgens de leveringscondities van JustLease.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (6 maanden)
- ViaBovag (€ 995): Deze vraagprijs is een heldere all-in prijs volgens de leveringscondities van ViaBOVAG. Zo wordt deze auto geleverd met 12 maanden BOVAG garantie en twee weken omruilgarantie. Kies voor de kwaliteit van een Broekhuis auto en de zekerheden van viaBOVAG.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Overige informatie
Rijklaargewicht: 1190 kg
Interieur: Zwart
Verwachtte leveringsdatum: 29-05-2026
Datum inschrijving voertuig in Nederland: 26-01-2022
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Kleur wit
- LED verlichting
- Lichtmetalen velgen 16"
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto|telefoonintegratie premium
- Audio installatie premium
- Navigatiesysteem full map
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Connected services
- DAB ontvanger
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie Factory
- Spraakbediening
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
Interieur
- Stuurwiel verwarmd
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Lederen stuurwiel en versnellingspook
- Stuur verstelbaar
- Verwarmde stoelen voor
Uitrusting
- Achteruitrijcamera
- Cruise control adaptief met Stop&Go
- Dodehoek detectie
- Keyless entry
- LED koplampen
- Parkeersensoren voor en achter
- Voorstoelen verwarmd
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera standaard
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bots waarschuwing systeem
- Cruisecontrol adaptief
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Extra getint glas
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Keyless start
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Passagiersairbag
- Rijstrooksensor
- Rijstrooksensor met correctie
- Start/stop systeem
- Trekhaak (vast)
- Vermoeidheids herkenning
- Zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Heeft u interesse in deze of 1 van onze andere occasions? Neem telefonisch contact op met onze occasionspecialist Sako de Boer of stuur een WhatsAppbericht. Telefoonnummer 06-17711749.
Hoeveel kost een Hyundai i20 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.



























































































































