
Kia Cee'd - Ceed 1.0 T-GDi DynamicPlusLine | Trekhaak | autohold functie | stuur - en stoelverwarming
Algemeen
| Prijs | € 12.945 |
| Bouwjaar | 2019 |
| Kilometerstand | 126.036 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 11 februari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | XL-245-Z |
| Datum deel 1 | 11-02-2019 |
| Motorvermogen | 88 kW (120 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Bruin |
| Oorspronkelijke kleur | (l2b) cooper stone m |
| Gewicht | 1197 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 600 kg |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2018 - 2021
Typenummer: J7S6K2G17DDA74
Technische informatie
Koppel: 172 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 50 liter
Acceleratie (0-100): 11,3 s
Topsnelheid: 187 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.750 kg
Afmetingen (LxB): 431 x 180 cm
Wielbasis: 265 cm
Interieur
Interieur: (WK), Leder/stof
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 122 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 5,4 l/100km (1 op 18,5)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 6,3 l/100km (1 op 15,9)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 4,8 l/100km (1 op 20,8)
Staat
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Basispakket (inbegrepen):
Dit pakket bevat:
- 12 maanden wettelijke garantie*
- Minimaal 3 maanden geldige APK
- Vloeistoffen controle
- Tenaamstelling nieuwe auto
- RDW vrijwaring van uw inruil auto
- De auto wordt of is professioneel gereinigd
* De wettelijke garantie wordt ook wel het conformiteitsvereiste genoemd. Deze is vindbaar in het Burgerlijk Wetboek onder artikel 7:17
- 995 Pakket (€ 995 meerprijs):
Dit pakket bevat:
- 12 maanden BOVAG garantie
- Een nieuwe APK (12 of 24 maanden geldig afhankelijk van het type auto)
- 88 punten BOVAG check
- Voorzien van de meest recente software updates
- Onderhoudsbeurt volgens schema
- Vervangen Distributieriem + Waterpomp (Indien aanwezig en minimaal 10000km voor vervanging
- 1 Jaar of maximaal 10000km onderhoudsvrij rijden
- Banden hebben minimaal 3mm profiel
- Halve tank brandstof
- De auto wordt of is professioneel gereinigd
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Basispakket"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Nieuwe APK; 1 jaar pechhulp Nederland
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Kia Motors Nederland Postbus 83 3620 AB Breukelen, NL 0346-753800 www.kia.nl info@kia-autolease.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- lichtmetalen velgen 16"
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- chroom delen exterieur
- dimlichten automatisch
- Extra getint glas
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor
Infotainment
- Audio-navigatie full map
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- connected services
- DAB ontvanger
- multimedia-voorbereiding
- spraakbediening
Interieur & Comfort
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- centr. deurvergr. met a.b. en elektr. ramen.
- elektrische ramen voor en achter
- keyless entry/start
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- lendesteunen (verstelbaar)
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- rijstrooksensor met correctie
- alarm klasse 1(startblokkering)
- bandenspanningscontrolesysteem
- gordelairbag(s)
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
Overig
- start/stop systeem
- stuurwiel verwarmd
= Bijzonderheden =
Deze Kia Ceed 1.0 T-GDi DynamicPlusLine is de perfecte combinatie van sportiviteit, comfort en moderne technologie. Dankzij de zuinige en krachtige turbomotor rijdt de auto soepel en dynamisch, terwijl u profiteert van lage gebruikskosten en veel rijplezier.
De DynamicPlusLine-uitvoering is rijk uitgerust en voorzien van luxe opties die elke rit comfortabel maken. Het moderne design, de strakke afwerking en de ruime binnenkant maken deze Kia ideaal voor zowel dagelijks gebruik als langere ritten.
✔ Zuinige en krachtige 1.0 T-GDi motor
✔ Sportieve uitstraling en modern design
✔ Luxe DynamicPlusLine-uitvoering
✔ Comfortabel en ruim interieur
✔ Moderne multimedia en rijhulpsystemen
✔ Betrouwbaar en voordelig in gebruik
Een complete en stijlvolle auto met veel opties, comfortabele rijeigenschappen en de bekende betrouwbaarheid van Kia. Instappen en genieten!
Hoeveel kost een Kia Cee'd verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.










































































































