
Mitsubishi Grandis - 2.4-16V Intense
Algemeen
| Prijs | € 2.950 |
| Bouwjaar | 2005 |
| Kilometerstand | 280.843 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 4 |
| APK | Ja, tot 08 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 76-PZ-JB |
| Datum deel 1 | 24-01-2005 |
| Topsnelheid | 190 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,70 sec |
| Motorvermogen | 121 kW (165 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2378 cc |
| Energielabel | E |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1630 kg |
| Trekgewicht max | 1800 kg |
| Trekgewicht onger. | 570 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 10 |
| Introductiejaar | augustus 2008 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lichtmetalenvelgen
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 215/60 R16
Acceleratie (0-100): 11,7 s
Topsnelheid: 190 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.250 kg
Afmetingen (LxBxH): 477 x 180 x 166 cm
Wielbasis: 283 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 237 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 10 l/100km (1 op 10,0)
Brandstofverbruik in de stad: 13,3 l/100km (1 op 7,5)
Brandstofverbruik op de snelweg: 8,1 l/100km (1 op 12,3)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 280 - € 306 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Bagagedek
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Extra getint glas
= Bijzonderheden =
De auto is in prima staat rijdt en automaat schakelt prima .
Voor mee info bellen met T 0229 27 25 11 of M 06 309 11 764 Autobedrijf De kameleon .
Inruil mogelijk en garantie bespreekbaar
Openingstijden
Maandag t/m Vrijdag van 8:30 tot 17:30
Zaterdag 10:00 / 15:00
Bezoekadres
De Compaqnie 55B
1689AG in Zwaag .
Hoeveel kost een Mitsubishi Grandis verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
















































































