
Nissan Qashqai - 1.2 Tekna | Pano | Leder | Climate | Cruise | Navi | Camera | Stoelverwarming |
Algemeen
| Prijs | € 6.450 |
| Bouwjaar | 2017 |
| Kilometerstand | 245.492 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 27 september 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | PV-576-R |
| Datum deel 1 | 27-09-2017 |
| Topsnelheid | 185 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,60 sec |
| Motorvermogen | 85 kW (116 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1197 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Bruin |
| Oorspronkelijke kleur | Bruin |
| Gewicht | 1250 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 675 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | januari 2014 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2014 - 2017
Technische informatie
Koppel: 190 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 55 liter
Acceleratie (0-100): 10,6 s
Topsnelheid: 185 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.860 kg
Afmetingen (LxB): 438 x 181 cm
Wielbasis: 265 cm
Interieur
Interieurkleur: Leder Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 133 g/km
Fijnstofuitstoot: 1 mg/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 5,8 l/100km (1 op 17,2)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 6,6 l/100km (1 op 15,2)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 5,1 l/100km (1 op 19,6)
Staat
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Meeneemprijs
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Nissan Nederland BV Herikerbergweg 214 1101 CM Amsterdam, NL 08000231513 www.nissan.nl netherlands@nissan-services.eu
= Aanvullende opties en accessoires =
- lichtmetalen velgen 19"
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- alarm klasse 1(startblokkering)
- armsteun achter
- armsteun voor
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- chroom delen exterieur
- DAB ontvanger
- dimlichten automatisch en regensensor
- dodehoek detectie
- elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Elektronisch Sper Differentieel
- Extra getint glas
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- LED dagrijverlichting
- lederen stuurwiel en versnellingspook
- LED koplampen
- lendesteunen (verstelbaar)
- mistlampen voor
- multimedia-voorbereiding
- parkeer assistent
- parkeersensor voor en achter
- passagiersairbag
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- rijstrooksensor
- rondomzicht camera
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- verwarmde voorruit
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
LET OP EXPORTPRIJS EX. BPM, PRIJS VOOR NL : € 7.850,-
Welkom bij Autobedrijf Vlashuizen B.V.
Wij zijn gespecialiseerd in verkoop voor handel of export en kunnen alle documenten en exportkentekens verzorgen, neem contact met ons op voor de tarieven naar uw land. Kijk voor onze actuele voorraad en meer informatie op www.vlashuizen.nl.
Telefoon: +31402624289
E-mail: info@vlashuizen.nl
Adres: Tarasconweg 15-17, 5627 GB Eindhoven
Locatie: Eindhoven (NL) | 20 km van Duitse grens | Eindhoven Airport op 5 km.
Openingstijden:
Ma t/m Vr 09:00 - 17:00
Zaterdag 10.00 - 13.00 Enkel alleen op afspraak!
Hoeveel kost een Nissan Qashqai verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

































![Kia EV6 - 58 kWh [ Half-Leder Stoelverwarming Navi Xenon/led apple/ android]](https://cdn.autowereld.nl/I762178357/240x180/kia-ev6-58-kwh-half-leder-stoelverwarming-navi-xenon-led-apple-android.jpg)



























![MINI Countryman - 1.5 Cooper S E ALL4 [ Panorama LED Harman/Kardon Leder ]](https://cdn.autowereld.nl/I762178540/240x180/mini-countryman-1-5-cooper-s-e-all4-panorama-led-harman-kardon-leder.jpg)






















































